Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nincsen fogadott orvosom...

Ha nincsen fogadott orvosom (az éppen ügyeletesnél fogok szülni) és mondjuk én kádban szeretném megszülni a babát vagy guggolva - szóval nem háton fekve ágyon, akkor milyen reakciókra számíthatok? Lehetséges egyébként így szülni vagy csak ágyon?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt lehetőség, konkrétan hárították a kérést. Győrben. Kádban vajúdásra van lehetőség.
2009. okt. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azt kértem az ügyeletes orvostól, hogy az ágyon hagy térdeljek. (Hátha hat a gravitáció:)) Minden szó nélkül megengedték. Egy próbát megér megkérdezni, max.azt mondják nem.
2009. okt. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Orvosa válogatja. Az ügyeletes orvosnál ez elég nagy lutri, a választottal bámit meg lehet előre beszélni. Persze, először tudnod kell a kórház lehetőségeit. Ha csak ágy van, általában akkor sem kell feküdni, lehet ülni, guggolni, ahogy jólesik, a kád viszont attól függ, van-e és hogy hány. Ha 1-2 van, és 10-en szültök, tuti nem az ügyeletes doki betege kapja meg. Sok múlik a szülésznőn is. Egy nő mindig megértőbb.
2009. okt. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bp János kórházban minden szülőszobához van kád labda dönthető fektethető távirányítós ágy stb, ha lányod lesz rózsaszín ha fiad kék szobát kasz nagyon fullos minden, de nekem meg sem fordult a fejemben kádba ülni, vagy a labdára mert epiduláris érzéstelenítést kaptam amitől a lábam sem éreztem, pisilni sem tudtam mert nem tudtam kiengedni, infúziót kaptam az epiduláris mellé mert amellé jár érzéstelenítő, pozitív volt a legutolsó kenetem arra megint infúziót kaptam, szóval kezeben a csak 2 infúzióval, hátamba a harmadik, nem igazán tudtam megmozdulni, de annyira fájt mindenem, hogy az oldalamra sem tudtam fordulni, eszem ágába sem jutott felállni :D
2009. okt. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!