Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bp-en a Bajcsyba szülnék,...

Bp-en a Bajcsyba szülnék, lehet ott csak szülésznőt fogadni és dokit nem? Milyen árakon dolgoznak ott, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Bocsi konkrétumot nem tudok írni, de én is Pesten szültem, és a szobatársam a fogadott szülésznőjének 50ezret adott.+dokinak 100ezret.

Szép szülést!

2011. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet csak szülésznőt fogadni, én is így csináltam.

Mi 20 ezret adtunk, de nagyon meg voltunk vele elégedve. Szerintem nem kevesellte:)

2011. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az utsolsó válaszadótól kérdezném, hogy ki volt a szülésznőd?
2011. aug. 11. 00:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ott szültem, volt fogadott szülésznőm, és 20at adtunk neki, nagyon megköszönte. Szerintem, ha megteheted megéri, előtte is ad tanácsokat, ha mész nst-re, mehetsz már hozzá, felhívhatod, ha kérdésed van, utána bejött hozzám, segített a szoptatásban, szóval érdemes volt!
2011. aug. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
09:10es válaszolotól kérdezném, h dokit is fogadtál? Ki volt a szülésznőd?
2011. aug. 11. 14:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Dokim nem volt, csak szülésznő, Ilonának ( Ili) hívták, nem emlékszem a vezetéknevére, de nagyon jók a többiek is, csak dícsértek mindenkit. Ha esetleg jársz szülésfelkészítőre, ott találkozhatsz velük.
2011. aug. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dokim nem volt, csak szülésznőm, Garáné Magdi, egy tündér. Tudom ajánlani:)
2011. aug. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 2010-ben szültem ott, és nem lehetett szülésznőt választani orvos nélkül, én ennek az infónak tudtam utánanézni.


Nekem is Magdika volt a szülésznő a szülésemnél, tööök jó fej!! :-) Imádtam, olyan volt mint egy tyúkanyó, igazán mint a 2. anyukám azokban a percekben (vagyis inkább órákban).

2012. jan. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!