Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt-e valakinek közületek 4...

Volt-e valakinek közületek 4 császármetszése? Mekkora a kockázat? 3 gyerekem van most elkötött petevezető mellett estem teherbe szeretném megtartani .

Figyelt kérdés

#4.császár
2012. júl. 31. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:

OFF, ÚR ISTEN! Nem mondod, hogy elkötöttek ls teherbe estél????? 4 hét múlva szülök, 3. császár lesz, és elkötnek.

Akkor már ez sem tuti?

35 hkm

2012. júl. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Off: brutális, hogy egyeseknek még így is sikerül! Gratulálok a picihez!


On: én ezt dokitól kérdezném, szerintem ő többet tudna erről mondani...

2012. júl. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Off: én is hallottam már olyat, hogy valaki így lett újra várandós. Az orvos nem akart hinni a szemének, bizonygatta, hogy ő bizony megkötötte jól azt a csomót...

De volt valaki, aki itt írta, hogy óvszer mellett lett terhes, aztán pharmatex mellett, és azt hiszem tabletta mellett is. Egy és ugyanazon anyukáról van szó :). A férje ügyes, hiába :).


On: külföldön állítólag van 5-6-7. császármetszés is. De ez nem azt jelenti nyilván, hogy nincs kockázat. Egy ismerős anyukának 4 császármetszése volt, az egyik babája sajnos meghalt. Nem volt semmi panasza az utolsó terhességnél, most annyit mondott, hogy a hasfalizomzata szét van válva (gondolom megviselte az izmot a 4 császármetszés).

2012. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon nagyon gratulálok,ez a pici babuka nagyon jönni akar :)

Kockázat én úgy gondolom biztos van,megviseli a szervezetet,és a regenerálódás sem lesz az igazi,de olyan még nem volt,hogy bent maradt volna. Ha szeretnéd megtartani,akkor konzultálj a dokival,biztosan nem fogja az abortuszt javasolni a császár lehetősége miatt. Persze laikus vagyok,nem értek hozzá,de ezek szerint ez a pici nagyon meg szeretne születni,és Te is írtad,hogy szeretnéd. Szerintem minden lehetőséget mérlegelve beszéld meg ezt egy nagyon jó dokival,akiben meg is bízol. Nem tudom,magán orvosod van-e,de szerintem ha megengedhetitek magatoknak ebben a helyzetben érdemes lenne fogadni egy megbízható,hozzáértő szakorvost. Még egyszer nagyon gratulálok!

31hkm

2012. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 1 éve volt a 3. császárom,könyörgött a védőnőm,hogy köttessem el magam.Sem én sem a férjem,de még a dokim sem támogatta a dolgot.Semmi sem biztos!! De ha netán szeretnénk 4. babát,azt viszont már eléggé meg nehezítené.Bár látom nem mindenkinél! ;) A napokban beszéltük meg a férjemmel,hogy 3-4 év múlva szeretnénk 4. babát,tehát 4. császár lesz.Gondom nem volt,és nincs a hegekkel,azt mondta a dokim a 3. műtét közben,hogy belül is tök rendben van minden. Szerintem is a dokidat kérdezd meg,vizsgáljon át,de szerintem nagyobb odafigyelés mellett,simán ki tudod hordani,maximum,nem várják meg a 40. hetet.Engem már 3 héttel a terminus előtt megműtöttek,nehogy véletlenül is szétváljanak a hegek. Jó pocakosodást,és sok sok örömöt kívánok Nektek. :)
2012. aug. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!