Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debrecen klinikán aki szült...

Debrecen klinikán aki szült mostanság, mióta a felújítás folyik elmondaná a körülményeket, stb?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy pl hol van most a szülőszoba? Hány vajúdó van, hogy vannak egymástól elszeparálva,hol kell szülni9,stb.stb. Nem szeretnék a "folyosón" kínlódni.

Minden érdekel.Tapasztalatok,benyomás,vélemény,élmény,stb.Köszönöm.


2013. aug. 10. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:

nem fogsz a folyosón kinlódni..

emeld ki a kérdésedet hátha jön válasz !

2013. aug. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kiemeltem,de sajna semmi eredménye.

:(

2013. aug. 13. 17:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget írni, a férjem a klinikán orvos (nem a szülészeten), és én úgy tudom, hogy a szülőszobát nem érinti az átalakítás. Amikor én szültem itt (16 hónapja) akkor azt hiszem 4 függönnyel szeparált vajúdó volt, meg 4 külön szoba. Van egy kis helyiség, egy két ágyas szoba, ide kerülsz, amikor beérsz a szülőszobára, itt készítenek elő, kikérdeznek, kapsz beöntést, majd megvizsgál az orvos, és irány egy vajúdó. Utána az őrzőben fekszel x órát (nem emlékszem mennyit), és ezután kerülsz az osztályra. Ha butaságot írtam, és mostanra mások a körülmények, akkor ne haragudj, de remélem segítettem valamennyit.
2013. aug. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi szépen.Így volt eddig,én is ott szültem az összes gyerkőcöt, de totális felújítás van és minden el van költöztetve, kész túlélőtúra megtalálni hogy mi hol van.

Állítólag van egy nagy sokágyas vajúdó,ahol az ágyak közé lepedők vannak felcsíptetve,és ha valaki éppen nem halk,azt hallhatod akár te is,mert ott van tőled 2m-re meg szűkös a hely meg ilyenek,meg hogy az apuka tán be sem mehet.

Nagyon el vagyok keseredve,mert ez lesz az utolsó szülésem, 3 gyerek elég,és szerettem volna, ha semmi nem árnyékolja be ezt a szülésemet sem.

Gondolkozok hogy más szülészetet kellene ez miatt választani,de a Kenézy sem szimpi.

:(

2013. aug. 15. 21:22
 5/9 A kérdező kommentje:
2013. aug. 15. 21:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Ó, akkor nem jól tudtam. :(


Hát ez tényleg rosszul hangzik, de az én ismerősi körömben a Kenézyt sokan preferálják, és nagyon jók a tapasztalatok, nem utolsó sorban gyönyörű. :) Ha gondolod, tudok adni ott dolgozó doki elérhetőséget. :) Én ott szülnék legközelebb, ha nem dolgozna a férjem a klinikán, és nem ragaszkodnék nagyon egy ottani orvoshoz.

2013. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát az a "baj" hogy én is egy klinikás dokihoz ragaszkodok de nagyon.

Így vagy elviselem a kellemetlen helyzetet,ha valóban úgy van ahogy több helyen olvasni most különböző fórumokon,vagy megyek a kenézybe egy számomra új,idegen dokihoz.

Ezen agyalok pár napja,hát nem sok időm van rágódni az biztos....

2013. aug. 21. 13:36
 8/9 anonim ***** válasza:

kihez ragaszkodsz annyira?

első voltam (amúgy én is a klinikán szültem 9 hónapja,illetve 3 éve is ! )

2013. aug. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a klinika olyan átjáróház stílusú, az megy be aki akar! A kenézy ebből a szempontból sokkal jobb, ráadásul fel is újították, szuperül néz ki!
2013. aug. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!