Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés indítás székesfehérváro...

Szülés indítás székesfehérváron? Hogy kezdődik? Burkot repesztenek? 40+3napos vagyok, minden nap nst, minden másnap magzatvíz vizsgálat! Iszonyúan fáj, azt mondták hanem indul be akkor hétfőn indítják. Valami trükk hogy kibújjon?

Figyelt kérdés
Szex kizárt mert nyákdugó már nincs.Viszont eddig semmi jele annak hogy ki akarna bújni a pici.A méhszály 2111 és nem tágul!:( Viszont a baba nagy,4kiló körül volt másfél hete,a bpd-je is másfél hete volt 103mm a pocak 98 mm.Iszonyúan félek a szüléstől,pedig már szültem egyszer.
2009. okt. 28. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Állítólag a lépcsőzés néha segít (ha bírod), és sétálj nagyokat. Magzatvíz vizsgálatnál is előfordul, hogy beindítja.

Abban nem tudok segíteni, hogyan indítják a szülést, de márciusban szültem Fehérváron. Elfolyt a magzatvizem, de nem voltak fájásaim, ezért kaptam oxitocint. Szerintem magát a megindítást is infúzióval csinálják.

Drukkolok!

2009. okt. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Júliusban szültem Fehérváron.40+7 voltam,mikor azt mondták másnap indítanak,burkot repesztenek és oxitocint kapok majd.

2110 voltam és semmi jósló,semmi tágulás.

Még a 2 naponta nézett magzatvíz vizsgálat se segített(hozzáteszem,akkor tágítottak is,azt hittem lekaparom a falat)

Véreztem minden vizsgálatkor de semmi.

Szóval másnapra ígérték az indítást.

Semmit nem csináltam,csak nagyon beparáztam.

Éjjel mentem volna ki pisilni,mikor keltem fel az ágyból elrepedt a magzatburok és ömleni kezdett a víz:))

Így megúsztam:)


Nagyon könnyű szülést kívánok neked!

Beszélj a kismanóhoz,simogasd meg és mond neki h tessék kijönni.

:))


Kinél fogsz szülni?

2009. okt. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 40+5 nap után a terhestornától folyt el a magzatvíz.
2009. okt. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem a gátizom tornától keményedett mindig a hasam... próbáld meg, hátha a beválik...
2010. okt. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!