Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kulfoldon elek, mire kell...

Kulfoldon elek, mire kell hasznalnom? Unguentum boraxatum, unguentum infantum, unguentum hydrophilicum nonionicum, unguentum neonatorum melyiket mire hasznalom? Ezeket otthonrol kaptam, de nincs ra irva h mire hasznaljam

Figyelt kérdés
A vigantol az a Dvitamin? Abbol napi 1? es kaptam glycerinum boraxatum ot is ez ha szajpeneszes? Ezen kivul kaptam meg koldok apolokat: tetran kulsoleges por, sparsorium infantum es hidrogenperoxidot, ezeket h hasznaljam milyes sorrendben naponta hanyszor es mikor, ugy hallottam h nem erheti viz a koldokcsonkot azt hogy csinaljam? hogy lehet ugy furdetni?
2013. aug. 16. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Oké, hogy külföldön élsz, de ott nincs háziorvos?? Akihez bemennél, bevinnéd az összes gyógyszert és megkérnéd hogy mondja el mi mire való???
2013. aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha beírod a google-ba amiket felsoroltál, egy csomó mindenre választ kapsz. Én is azt csináltam.

A Vigantol igen, a D vitamin. Az adagolásról az orvost kellene megkérdezned, mit ajánl, itt az ország két végében is más az álláspont, ki tudja ott mi, ahol élsz.

Lehet úgy fürdetni, hogy ne érje a víz a köldökcsonkot. Ha megszületett a baba, megmutatják a kórházban. Meg a köldökcsonk ápolását is. Ha nem, akkor kérni kell.

2013. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Írd be internetes keresőbe és mindenek találsz magyar leírást. Nincs ott védőnő? Amikor kaptad ezeket a krémeket nem mondták el mire jó? Nincs beteg tájékoztató bennük? Menj be gyógyszertárba és ott is biztosan elmondják melyik mire jó, mit hogyan kell csinálni. Már csak azért is meg kellene kérdezni, akitől kaptad, hogy mire szánta. Mert lehet egy testápolót pl. csak a száraz kezére kell kenni nem az egész testre, vagy egy krémet nem csak köldök kezelésre, de egyéb seb kezelésre is kaptal. Gyerekorvos, gyógyszerész, védőnő, patikus, háziorvos, nőgyógyász valaki biztosan van. Az innen kapot krémekre mindre rá van írva magyarul mire jó (pl. fürdető krém) és leírás is van hozzájuk, de ha más nem neten megtalálod mindet.

[link]

[link]

[link]

2013. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kulfold alatt az Egyesult Kiralysagot erted,akkor ne kerdezz meg senkit hogy mi mire valo..Inkabb hivj fel otthon egy gyogyszertarat vagy orvost!Itt csak vizzel enegedik kezelni pl a koldokcsonkot,en emlitettem nekik az alkoholt es lehurrogtak(persze kaptam otthonrol..).Itt nem adnak ennyi gyogyszert,itt inkabb nem adnak semmit,csak ha baj van(pl popsikenocsot se ajanlanak az elso hetekbe(meg kell varni mig kipirosodik a popsija a picinek,akkor el lehet kezdeni hasznalni....).39+6 hkm
2013. aug. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!