Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Holnap leszek 40 hetes. Egész...

Holnap leszek 40 hetes. Egész héten távozott a nyákdugó, minden nap egy kicsi de egyre véresebb meg csunyább. Enyhén görcsöl a hasam, mensi szerüen, mikor lesz vajon baba?

Figyelt kérdés
Az amnioszkópiától is vérezhetek egy kicsit azt mondta a doki. De én tudom hogy a nyák távozik. Ja és sűrűbben van székelési ingerem.
2008. jún. 30. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem így indult be az első szülésem.

Szerintem a folyamat elkezdődött.

Feküdj le pihenni, mert szerintem hosszú éjszakád lesz!!!:)

2008. jún. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!A mai nap biztosan megszülsz!Készitsd el a holmidat a kórházba.Figyeld a fájásokat és ha erősődik vagy elkezd szívárogni a magzatvíz írány a kórház.Sok sikert, könnyü szülést!
2008. jún. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előző hozzászólásokkal!!!!! Ügyi legyél!!!!!

Dia - 6 hós anyuka

2008. jún. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is hasonlóan kezdődött!

mindent kiürítettem, és egyre erősebben görcsöltem egyre sűrübben!


vidám szülést!

:)

2008. jún. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanígy kezdődött este fél 6 körül, letusoltam, nyugodtam összeszedtem mindent, amire szükségem lehetett, 7-kor elindultunk a kórházba, 8-ra beértünk. S mikor megvizsgáltak már két ujjnyira ki voltam tágulva s el volt vékonyodva a méhszáj is. Nálam ekkor csináltak egy ultrahangot, s kiderült, hogy a babám farfekvésű, s félig haránt is, így rögtön megcsászároztak. 22 óra 04-kor meg is született a kisfiam. Érdemes elindulni, hisz nem tudhatod, hogy milyen gyorsan zajlik nálad a dolog.

Ui: bár remélem, hogy mire én ezeket felírtam te már a szülés fáradalmait pihengeted! :)

2008. jún. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!