Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40. héten, még a méhszáj...

Csipphy kérdése:

40. héten, még a méhszáj 2000, ugye ez még magától (! ) változhat?

Figyelt kérdés
Jóslófájasoknak semmi híre, csak a CTG szerint, 50-60-70-es értéken stagnál a méh tevékenység, de csak icipicit érzem.Első baba, anyukámat ezért kellet császározni, mert 16 óra vajúdás után sem akart tágulni, eléggé hasonlítunk, bár tudom ez semmit sem jelent.. Tapasztalatok?? Lehetséges, hogy elvan számolva??? Ez azért lenne érdekes, mert még most is azon filóznak, hogy idősebb a baba...
2013. aug. 17. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy változni fog. A vajúdás azért van, hogy kitágulj rendesen.
2013. aug. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel én is tisztában vagyok, de erre írtam édesanyám esetét aki 16 óra vajúdás után is zárt maradt, hogy ilyenkor mik az alternatívák, ilyenkor mit tudnak csinálni az orvosok?? Ezzel kapcsolatban érdekelne tapasztalt.
2013. aug. 17. 14:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, hogy te sem fogsz tágulni. Az én anyukámat indítani kellett mert nem akart kibújni a nővérem, nekem meg spontán, minden beavatkozás nélkül megszületett a kislányom. Első voltam.
2013. aug. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Most szült nemrég az egyik barátnőm. Ő sem tágult semennyit.

Császározták. Ja, és mindezt a 42. héten.

Nem mindenki tud tágulni.

Én is anno a fiammal nagyon nehezen tágultam, bár mindegy volt, mert végül én is császáros lettem a fiam nagyobb méretei miatt.

2013. aug. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én úgy mentem szülni, magzatvízelfolyás után, hogy zárt voltam teljesen. (40+0 napon) Eleinte nagyon lassan tágultam, és nagyon fájdalmas volt, de végül aránylag hamar, 9 óra alatt meglett a fiam. Szerintem a szülés-tágulás dolgok nem örökletesek. Anyukám a bátyámmal nagyon megszenvedett, és mi is hasonlítunk :)
2013. aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam :) 40+6 napra indítás, oxitocin, nem tágultam, fájásom nem volt, csak összehúzódások.Császár lett. Én ennek örültem :) van egy 13 hónapos egészséges fiam.
2013. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem 40+2-re indult spontán a szülésem 5 perces fájásokkal és a kórházból majdnem haza küldtek,mert 2000 volt a méhszájam,2 óra elteltével pedig már teljesen eltűnt a méhszáj.

Nyugi!

2013. aug. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon szépen köszönöm a válaszokat!! :) hát remélem sikerül elkerülnöm a császárt.
2013. aug. 17. 23:52
 9/9 A kérdező kommentje:
hát nem kerültük el.... 43+? hétre megszületett a kisfiúnk, mert ellett számolva a terhesség, csak a szülésnél és utána léptek fel komplikációk, de csodálatos orvosaink,és csecsemőseink voltak és nekik hála hamar helyre hozták Petit, így 7 nap intenzív után haza jöhettünk, és most egy másfél éves egészséges csibész anyukája lehetek :)
2015. febr. 17. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!