Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetesen 2000-es méhszáj...

28 hetesen 2000-es méhszáj érték rendben van?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, a doki szerint minden OK, remélem is :) 28+4 voltam a vizsgálatkor, két babával.
2013. aug. 11. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi baj.

Uárt vagy, csak rövidebb a méhnyak.

33+2hkm

2013. aug. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amikor a kórházban feküdtem szülés előtt pár nappal,volt egy szobatársam,aki 34 hetesen ,,visszatartáson,, feküdt bent.Nem volt nyitott,viszont meg volt rövidülve a méhnyaka mint neked is.Kapott magnézium infúziót,meg gyógyszereket,azt hiszem 5 napot feküdt bent és haza mehetett.

Viszont szerintem mivel te ikrekkel vagy terhes már nem sokáig lesznek odabent.Olyan 34.hét körül már megszokták ejteni a császárt,persze nem tudom,hogy a dokiddal miben maradtatok?!

2013. aug. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ikrekkel voltam én is terhes és már 7 hetesen is ennyi volt a méhszájam, 39+6 hetesen császázorztak, de a babák még simán maradtak volna bent szerintem, csak a doki döntött így.
2013. aug. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most várom a harmadik babámat. Az első terhességem első méhszájvizsgálata óta 2000 a méhszájérték, 1. baba: 37+2-re, 2. baba 40+3-ra született. Emiatt ne aggódj, zárt vagy, és ez a lényeg. :)
2013. aug. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!