Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hőhullámok, izzadás szülés...

Hőhullámok, izzadás szülés után? Medig tart ez? Volt ilyenetek?

Figyelt kérdés

Én már 3,5 hete szültem, de még mindig van, hogy csak úgy leizzadok.


És van, hogy nagyon büdös vagyok ettől, pedig eddig ha valaha izzadtam nem volt ilyen fura erős, büdös szaga.


Mikor áll helyre?


2009. okt. 28. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezzel én is így vagyok pedig már 7 hónapja szültem.A hormonok miatt van ez, addg amíg helyre nem állnak, de azt én is szeretném tudni, hogy meddig tart.
2009. okt. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor kitartás nekünk. Amúgy én azt hitten, hogy ez a helyre állás MAXXX 1 hét vagy legrosszabb esetben is 2. :)
2009. okt. 28. 20:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem addig tartott amig szoptattam. Igaz az első pár hónapban nagyon rossz volt. 14 hónapja szültem, de már ritkán jön rám.
2009. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
22 hó.Még mindig vannak hőhullámaim,mint 1 klimaxosnak.Most javulgat,mert fog.gátlót szedek.A hónalj izzadásra a patikai Solutio antisudorica és a Rexona tini vált be,más semmi.
2009. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is szoptatás végéig tartott. Tél volt, hideg volt, mégis totál leizzadtam, és engem is nagyon zavart. Prolaktin hormontól van állítólag.
2009. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezt a hormonok okozzák. Állítólag addig tart amíg helyre nem álla ciklusa az embernek, de ez is mindenkinél más. Nekem is iszonyú perceket okozott, főleg nyáron a kánikulában, egy újszülött babával. :( De legalább télen nem kell annyira fűteni, meg beöltöznöm :D
2009. okt. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 29. 12:43
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sokáig tartott mig nem folyt a víz rólam állandóan.
2009. nov. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az én kislányom 13 hónapos, és a szülés óta nekem is vannak gondok a hőháztartásommal :) ill talán nem is találom problémának. amikor mások 8réteg ruhában és téli kabátban vacognak, én egy pulcsiban és egy mellényben vígan elvagyok. előtte is eléggé bírtam a szélsőséges időjárást, de most aztán még jobban rám csodálkoznak :) ha nagyon fújdogál a szél, esetleg egy nyitottabb kabátot és egy sálat elviselek, de alatta melegítve vagyok az tuti :D kitartás, egyébként a "büdösség" nekem 2-3 hós körül elmúlt..

legalábbis remélem nem csak hozzá szoktam :D

2011. dec. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!