Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni első fürdés?

Szülés utáni első fürdés?

Figyelt kérdés

Miután megszületett a baba mikor lehet először fürdeni?

Lehet használni deo spray-t vagy valamit?

Milyen tusfürdő ajánlott vagy nincs rá különösebben semmi?


2013. aug. 21. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Igaz èn csàszàros lettem vègûl de szülès utàn 6òra mùlva fürödhettem.Gondolom a simàn szûlôk a 2òràs megfigyelès utàn fürödhetnek(zuhanyozhatnak)Persze hogy lehet hasznàlni deot a tusfûrdô meg szerintem mindegy,az intimate rèszre intimate mosakodòt vittem.Egyèbkènt èn szülès közben is tusolhattam.
2013. aug. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia.Én mind két szülésem után egyből mentem tusolni.Lányomnál még segítettek, fiamnál mikor levittek a szobába egyből utána egyedül.Intim mosakodó gélt használtam.

Ha most konkrétan arra gondolsz, hogy mikor lehet bele ülni egy jó meleg kád vízbe, hát akkor amikor elmúlik a tisztulós vérzésed...én így hívom.Sajnos nekem ez hetekig eltartott.. :-( így addig csak zuhanyozni tudtam.

2013. aug. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Zuhanyozni már rögtön utána lehet. Fürdeni a 6 hetes kontrollig nem javasolt, mert addig seb van, meg nyitott méhszáj.

Deot persze, h lehet használni, meg bármilyen tusfürdőt.

2013. aug. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok! Most várom az első babám és szeretek mindennek utána nézni :) Deo spray-t azért kérdeztem mert szoptatás közben nem zavarja majd a babát vagy nem érzi annyira az illatokat?
2013. aug. 21. 13:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehetőleg olyan deot és tusfürdőt válassz, aminek nincs erős illata. Akkor nem fogja zavarni a babát. Én antibacis tusfürdőt használtam. Este szültem, másnap délelőtt mentem el tusolni. A 6 hetes kontroll után fürödtem először.
2013. aug. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én este szültem, bőven hajnal volt már, amikor beraktak a szobába, így csak délelőtt zuhanyoztam. Én mindenből azt használtam, amit amúgy is használok.
2013. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En rendesen szultem. Kulon szobán voltam, ahol volt zuhanyzó is beépítve. Annyi vért vesztettem, hogy aznap nem bírtam felállni az ágyról. Nagyon szédultem, nem volt erom. Másnap reggel zuhanyoztam, pedig nagyon szerettem volna lemosakodni, de nem ment. Másnap ki is derult, hogy nem húzódik vissza a méhem és ezért még mindég omlott belolem a vér, amit injekcióval állítottak el.
2013. aug. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!