Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kádban fürdés a terhesség...

Kádban fürdés a terhesség első trimeszterében? Vélemények?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Én végig kádban fürödtem,mert utálok zuhanyozni.A lényeg,hogy ne legyen túl meleg a víz.
2011. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én zuhanyozós vagyok, de a végén 1-2x fürödtem kádban is, persze csak rövid ideig
2011. jan. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak ne forró vízben. Amúgy nyugodtan lehet. Nyilván a saját kádadra gondolsz amit tisztán tartasz. Más kádjába biztos nem ülnék. Ha a méhszáj zárt, még a Balatonban is lehet fürödni (nyáron persze).
2011. jan. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Edit12 ***** válasza:
Én mindkét terhességemnél kádban fürödtem, és tudom, h nem jó, de forró vízben, mivel azt szeretem. Semmi problémám nem volt. Én úgy gondolkodtam, h a terhesség előtt is így fürcsiztem, ezért a szervezetem már ehhez szokott, így nincs igazán változás!
2011. jan. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy veszélyeztetett terhes, akkor úgy tudom lehet. Én 5 hetesen bevéreztem, s 13 hetesen is volt vérzésem. S nekem megtiltotta a doki a meegvízes fürdést, s kádba se ülhetek már a terhesség elejétől.Mivel sose voltam zuhanyzós, s kádban nehéz zuhanyoznom, s ráadásul a kád felett van a ruhaszárítója apósnak. Így párom fürdet. Állok a kádban, s Ő fogja a zuhanyrózsát, úgy fürdök.
2011. jan. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!