Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akit ugy inditottak mennyi...

Akit ugy inditottak mennyi idövel rá lett meg a baba?

Figyelt kérdés
Ugy értelmezem a kérdést pl elöször nst ment aztán be kötöték az oxit és rá hány ora?
2013. aug. 22. 12:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Először ilyen tágító krémet kaptam, nem tudom, mi a neve. Azzal egy időben kötötték rám az nst. Reggel 9 órakor mentünk be a vajúdóba, és 13: 05-kor született meg a fiam.
2013. aug. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

szerintem kórháza és szituációja válogatja!

nekem : bementen, ügyeletes megvizsgált és egy szülésnő is! nem volt nyitva a méhszáj legalábbis egyiküksem érezte! (41+4 nap) hívták a főorvost, addigra befektettek egy szülőszobába! a szülésznő az ügyeletes és a főorvos is bent volt, amikor is könyékig felnyúltak megnézni.. kiderült nyitvavagyok kb 1 ujjnyira.

utána jöhetett a ballon! kaptak ekközben infúziót a kezembe... antibiotikumot-ezt a szívproblémám miatt! - majd néztek egy nst-t, utána viszont mászkálhattam..

a ballonnal a nunimban....

nem kellett oxitocin mert fájásaim lettek, már előtte is voltak.

1 óra múlva ballon kicsúszott.. események felgyorsultak... burkot repesztettek, és egy óra múlva már ott volt a kislányom :)

2013. aug. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41+3 inditottak rá 19orara császár metszés lett belőle mert sajnos nem tagultam és a kicsit sem látta el a méhlepény a végére!
2013. aug. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
köszönöm!Nekem a lányomat 8kor nst 9kor oxi 10,35 meg volt reggel inditanak már nyitva vagyok mégis izgulok 4dik baba lesz :)
2013. aug. 22. 12:31
 5/19 anonim ***** válasza:
Első babámnál burokrepesztéssel ( :-( ) indítottak, 9-kor,fél 4-re lett belőle baba, 4 adag oxit is kaptam közben fájáserősítésre.
2013. aug. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

nekem a magzatvizem folyt el 13 órakor, de nem voltak fájásaim, bementünk, és olyan 4 órakor kaptam meg az oxit, tehát ha úgy vesszük, nekem is indítottak.


este 6 körül kezdtem el valamit érezni, 7kor már nagyon fájt úgy 3 percenként. 8 körül egyperceseim voltak, ez éjfélig tartott, tehát nagyon sokáig kinlódtam egypercesekkel, de nem tágultam semmit, ugyanúgy egy ujjnyi volt, mint mikor bementem a kórházba. akkor bekötötték az EDA-t, mondván, azzal majd menni fog, és tényleg ment. hajnali 4re lett meg a kisfiam.

2013. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
41+4 napon inditottak, eloszor vmi kup szeruseggel. Ezt penteken 2-kor kaptam meg. Mivel ez 12 ora mulva kicsuszott az ejszaka folyaman, masnap, azaz szombaton 10-kor kaptam zselet. Azt modtak, ha ez lejar burok repsztes lesz. De nem lett, csak megvizsgaltak, aminek hatasara erosodtek es surusodtek a fajasok, de nem csinaltak semmit. Szerencsere ejszakara a 3 perces fajasok 5 percesre redukalodtak, es egy kis fajdalomcsillapito segitsegevel tudtam aludni. Masnap reggel egy kivert balhe segitsegevel vittek vegul a szuloszobara. 10-kor volt burok repesztes es 2-kor kezdtek el adagolni az oxyt. A lanyka vegul este 9:45-kor bujt ki. Inditastol szamitott 59 ora mulva.
2013. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Indítástól számítva 53óra múlva császárral lett meg a babám!
2013. aug. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
3 hete szültem nekem is a negyedik baba, csak őt indították! 40+4 napra az orvosom úgy döntött indítja, másfél órán át kaptam oxi terhelést, ez délután háromkor volt, voltak is aközben fájásaim, de mikor letelt a másfél óra a fájások elmúltak. Később hétkor vizsgált az orvos, azt mondta szivárog a víz három negyed nyolckor szülőszobán feküdtem már, folyamatosan adták az oxitocint, nagyon erős fájásokat csináltak, de semmit nem tágultam az ég világon, hiába adtak bármit, és az orvos is beleadott apait anyait. Éjféltől már alig vannak emlékeim, hajnali kettőkor bevittek a műttőbe császármetszést végeztek! 3 spontán gyors szülés után, a 4. császár! :(
2013. aug. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
2,5 óra
2013. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!