Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Indítottak már valakit azért...

Timcsikusz kérdése:

Indítottak már valakit azért mert nagy volt a baba súlya?

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem. Akkor voltam 37 hetes, a kicsi pedig 4,30al született.
2013. júl. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

értem.azért kérdem mert én most a harmadik babámat várom előző 2 gyermekem 4 kilóval született és mondta ma a doki hogy figyelnünk kell a bébi súlyát mert ha úgy alakul indítanak majd hogy ne legyen megint 4 kilós.

nem tudom előzőeknél miért nem tudták ezt megcsinálni 41 hétig elhúzták.arról nem beszélve jó lenne megúszni így harmadik babánál a gátmetszést is.úgy tűnik nekem csak ilyen nagy babáim sikerülnek:):)

29 hetes vagyok egyébként.

2013. júl. 11. 19:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam már a 12. héten is pár nappal nagyobbnak mérték, ahogy a többin is, a 36. heti kötelezőn mondták, hogy átlépte a 4 kilót. Mondjuk nekem voltak gondjaim, amúgy negyedik volt ő:

eleve megindult 26 hetesen, ott sikerült megállítani a szülést. Aztán előfordult egy-egy hirtelen vérnyomás emelkedés, meg egyszer fehérje a vizeletben, az utolsó időkben pedig nagyon komoly csontfájdalom, így én végül is könyörögtem az indítástért. Viszont ez volt a legkönnyebb szülésem. :)

2013. júl. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és a lényeg: gátvédelem volt. Semmi sérülésem nem lett, szülés után simán tudtam ülni az ágy szélén. Annyi rossz volt csak, hogy kicsit erősen véreztem, de kaptam valami szurit, és utána jó lett.
2013. júl. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi hogy elmondtad a történeted.

Nekem is nagyon fáj az egyik csontom már most,Főleg ha fordulok az ágyban.De a védőnő szerint ez normális hiszen mégis csak cipeljük azt a súlyt.

Nem szeretnék ismét ilyen nagy babát szülni nem tartom értelmét megvárni még óriás lesz belőle főleg ha túl vagyok az időn.

Remélem most kisebb lesz.De végülis mindegy csak egézséges legyen:):)

2013. júl. 11. 19:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem szó se volt indításról pedig nekem is mindig nagyobbnak mérték az átlagnál a bébit. 1héttel hamarabb jött a kiírtnál de így is 4700gramm lett. :)
2013. júl. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!