Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akit ugy inditottak mennyi...

Akit ugy inditottak mennyi idövel rá lett meg a baba?

Figyelt kérdés
Ugy értelmezem a kérdést pl elöször nst ment aztán be kötöték az oxit és rá hány ora?
2013. aug. 22. 12:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nálam így történt:

Reggel 9-kor elfolyt magzatvíz, nem vallja be a doki, de szerintem direkt repesztette meg a magzatburkot (41 hetes voltam akkor). 9.50-kor kaptam meg a tágító zselét, du. 3 körül kezdődtek a fájások, olyan 10 percesek, majd du. 7-kor bevittek a szülőszobába (ekkor már 2 percesek voltak a fájások), kaptam oxitocint (1 vagy 2 adagot, nem tudom mennyit), este negyed 11-kor született meg a fiam.

2013. aug. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

1. fájásokkal mentem be, idő lejárt, nem voltam semennyire kinyílva, délelőtt 10-kor burokrepi, de nem volt víz, utána kaptam oxit, de rosszul reagáltam. Mindenesetre beindult a szülés, és negyed 3-kor délután, igaz vákuummal meglett a lányom.

2. lejárt az idő, bementem, csak keményedések voltak. Reggel megvizsgált a doki, valami leválasztást vagy mit csinált, az annyit segített, hogy elkezdtem tágulni. Délután négykor mondták, hogy ugyan szóljak már, ha érzek valamicske fájást. Mondtam, hogy nem,csak hosszan elnyúló rendszeres keményedéseket. Mondták, mérjem. 4 perces keményedéseim voltak. rátettek nst-re, és tényleg. Mutatta, és hosszúak is voltak, mondták, hogy örüljek, hogy ilyen szerencsés vagyok, hogy nem fáj. :) Megvizsgált a doki, és már 2,5 ujjnyira ki is voltam tágulva. Ez volt fél 6-kor és mondták hogy irány a szülőszoba. Mondtam, hogy de nem is fáj. Azt mondták, örüljek, majd fog. :) Fél 8-kor este burkot repesztett a doki, na, onnan jöttek a rendszeres két perces fájások, jött a tolófájás is, és tegnaphoz egy éve 21-én 21:21-kor kibújt az én pici fiam (4730 g-al és 52 cm-el). Oxi nélkül. Gátvédelemmel. Úgyhogy nem lehet ezt tudni.

2013. aug. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
40+6 napra indított a dokim, 1. szülés volt. Előkészítés után a liftben elkezdett folyni a magzatvíz, így burkot nem kellett repeszteni, 1 ujjnyira sem voltam nyitva. 7,30kor kötötte be a szülésznőm az oxit, lement kettő, nem tágultam. Először 2kor mondta a dokim, hogy ez császár lesz, 4ig vártunk, 5kor császároztak, és megszületett a fiam. Szóval 9,5 óra, fájásom nem volt.
2013. aug. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
fájásokkal bementem amik ugyan sűrűsödtek de gyengék voltak 40 + 4 napra a fájásgyengeség maitt kaptam oxit, kb negyed palack folyt le amitől brutál fájások jöttem és 1,5 óra alatt meglett a babó, de már 4 ujjnyinál tolófájásaim lettek majdnem repedtem mindenhol. második baba volt, az első sima 8 órás szülés volt de inkább azt csinálnám végig még egyszer..
2013. aug. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
45 perc volt, de 3. baba.
2013. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Elfolyt a magzatvíz (éjfél), nem voltak fájásaim, nem tágultam. 8 óra múlva prosztaglandin zselét helyeztek fel (ezért javasolják a sexet az utolsó héten, mert az sokkal természetesebb), ettől 24 órán keresztül 5 perces fájásaim voltak. A szüléshez kevés, alváshoz sok volt. Nem tágultam. Majd másnap reggel 9-kor rámkötötték az oxi infit és az nst-t. Dél körül kezdtem tágulni, már azt gondolták megcsászároznak, mert olyan kimerült voltam. 15:25-re lett meg a baba és még 2 hónapig nem tértem magamhoz a fáradtságtól.
2013. aug. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Indítástól számítva 4 óra múlva lett meg császárral.
2013. aug. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Június 10.-én bekerültem a korházba 41+1 napos volta.

délután 14:00 kor megkaptam az oxit 17:35 -kor elfolyt a magzatvizem.3 perces fájásaim voltak.22:00 kor 1000 méhszáj orvos szerint reggelnél elöbb baba nem lesz.

22:20 kor tolófájások.

23.:00-kor megszületett a most már 11 hetes gyönyörű kislányom. :)

2013. aug. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Első baba 39, héten kicsit nyitott méhszáj+burokrepesztés után kb 2-2,5 órán belül megvolt, második baba 37. héten szintén burokrepesztés után, de telljesen zárt méhszájról indulva+ oxitocin infúzióval 3,5 óra alatt.
2013. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!