Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki lézeres szemműtét...

Szült valaki lézeres szemműtét után?

Figyelt kérdés
Nekem 2012 októberében műtötték a szemem LASIK eljárással. Elég sok dioptria volt, 7, ill. 7,5. 2014 január közepére várom a 2. gyermekem, és nagyon nem akarok ezért császárral szülni...Van valaki, aki ilyen műtét után szült? Nyilván, elmegyek szemészhez is, de olyan jó lenne hallani, hogy semmi akadálya:)
2013. aug. 24. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Rokonomat is megműtötték neki is elég erős szemüvege volt. Tavaly október elején szülte a kisfiát nem is volt kicsi a baba és simán megtudta nem is volt szó császárról. :)
2013. aug. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szültem így. Nekem PRK volt, 4 évvel azelőtt. Elmentem a szemorvosomhoz és megkérdeztem, hogy lehet-e természetes úton szülni. Azt mondta és le is igazolta, hogy lehet.
2013. aug. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem -5-ös volt a szemem. Simán szülhettem volna hüvelyi úton is, egyéb okok miatt volt császár, szóval ne aggódj ez miatt!
2013. aug. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!