Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki az elsô babáját császárral...

Aki az elsô babáját császárral szűlte a másodikat meg hüvelyi úton, melyik volt a nehezebb?

Figyelt kérdés
Nem bànta meg csàszi utàn a hüvelyit?Ki hogy èlte meg?Az.elsô mièrt volt csàszàr?

2013. aug. 26. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Sürgősségi császárom volt, mert előreesett a köldökzsinór. A 2. és a 3. gyermek természetes úton jött. Én császárral ezerszer többet kínlódtam.
2013. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon megbántam, hogy a másodikat megpróbáltam hüvelyi úton. Szarrá szakadtam alul, hónapokig bepisiltem úton-útfélen, fájt, és még évek múlva is fáj, ráadásul nagyon csúnya még plasztikázás után is. A hüvelyem is tág maradt, a férjemnek csak úgy jó, ha nagyon erősen rászorítok, de így meg én nem tudom élvezni.

A császárom jó volt, egy hétig fájt, de legalább utána ugyan olyan volt minden, mint előtte. Csak a sok állat rábeszélt a "szülésélményre". Hát köszi, többet nem kérek belőle.

2013. aug. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1.faros volt,2.lefordult,direkt olyan dokit kerestem aki bevállalja simán,ha a feltételek engedik.Mindkettő után nagyon gyorsan felépültem,mindkettő 4órára lett meg az első fájástól.Mivel nagyon szerettem volna átélni a természetes szülést,a második nagyobb élmény volt,jó szívvel gondolok vissza rá és nagyon hálás vagyok a dokimnak hogy támogatott.
2013. aug. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az elsô babàm csàszàrral született,a tolófàjàsokig vajúdtam aztàn vittek a mûtôbe rajta volt a babàn a k.zsinòr.A màsodikat szeretnèm majd hüvelyi ùton megpròbàlni ha lehet majd.Csak kìvàncsi vagyok a statisztikàra ki hogy èlte meg. :-)Persze tudom mindenkinek màs.
2013. aug. 26. 16:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Első sürgősségi császár volt toxémia miatt.Nagyon sokat vaciláltam,hogy most hogyan legyen,de ott tartok,hogy annyi rosszat hallottam császár utáni sima szülésről,és annyira félek,hogy valami gáz lesz,hogy másodikra is maradnék majd császárnál.Elsőnél nagyon gyorsan felépültem.32 hetes km
2013. aug. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!