Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37+4 hetes vagyok és nagyon...

37+4 hetes vagyok és nagyon gyengének érzem magam, étvágyam nincs, folyadékot úgy gondolom eleget fogyasztok. Holnap NST. Kérhetem külön az orvost, hogy vizsgáljon meg? (nem fogadott) Volt valaki így? Jelezhet ez bármit is?

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha mész tanácsadásra mert ugye be kell vinned az nst eredményét,akkor mond el neki és kérd meg,hogy nézzen meg.

Az én dokim megvizsgált,hogy megnyugodjak.(nem fogadott volt)

2013. aug. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

38 +2 én is így voltam. Megkérdeztem CTG után megvizsgál-e. Kérdezte hogy akarom? Mondtam hogy igen, mert furán érzem magam. Kiderült, hogy elkezdtem kinyílni és leszállt a feje :) Nem fogadott doki volt!

Jó babavárást!

2013. aug. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Remélem nincs baj...
2013. aug. 29. 21:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Bár nekem fogadott dokim volt de csak a vége felé kértem meg hogy szulhessek nála és az elejétöl fogva mindig megvizsgált bámi kínom volt
2013. aug. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na mi újság?
2013. aug. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésed, minden rendben van, a doki szerint ez általános. Nincs már sok hátra... :)
2013. aug. 31. 14:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok sikert és könnyű szülést.:)
2013. szept. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!