Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debreceni kismama vagyok,...

Debreceni kismama vagyok, szeretnék egy szülész nőgyógyászt keresni?

Figyelt kérdés
20 hetes vagyok,most keresek szülész orvost,aki normálisan áll az emberhez,segitőkész,és azért ne legyen arany árban.Esetleg ha tarifa is van,azt is szivesen olvasnám.Köszönöm
2010. jan. 3. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Klinikán tudom ajánlani Dr. Juhász Alpár Gábort. Egy végtelenül kedves, figyelmes fiatal orvos. Ismerőseim és én is nála szültünk, 30.000,- Ft-ot fizettem, mint a többiek. Akik jártak hozzá, azoktól nem fogadott el a vizsgálatokért pénzt. Mikor fel akartam fogadni még a terhességem elején mondta, hogy a kiírt időpontom körül pont szabin lesz, ezért nem vállalt. De a fiam később érkezett, ő úgy gondolta inkább megvárja a dokit, így mikor eljött a nagy nap tiszta véletlenül ő volt az ügyeletes!
2010. jan. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szomolya Mihály, Ő a Kenézyben dolgozik.

Én nagyon elégedett vagyok vele, ha lesz második babám azt is nála szülöm.

Pénzről soha nem beszéltünk, ha érdekel a többi részlet privátban kérdezhetsz.

2010. jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat aranyosak vagytok.Hol lehet az orvosokat megkeresni,a kórházban kell érdeklődni utánuk?
2010. jan. 4. 08:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Hahó!

A Kenézy-s dokinál úgy van, hogy bemész a nőgyógyászatra és amikor beadod a papírjaid kérdik kihez jöttél, mondod a nevét és hívják is hozzád. Írok privit!

2010. jan. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dr. Juhász Alpár Gábor is rendel ambulánsan. Igazából orvosválasztásnál azt is el kell döntened, hogy a Kenézyben, vagy a Klinikán szeretnél szülni. Nekem a Kenézyvel kapcsolatban van nagyon-nagyon-nagyon rossz tapasztalatom és az tény, hogy a Klinikán a legjobb a babának orvosi szempontból, mert ott ha baj van (ami sose legyen), egyből tudnak mit csinálni, a Kenézyből meg átviszik a babát a Klinikára. De persze van, akinek meg a Klinikán volt nagyon rossz tapasztalata. Meg szülés után is más a rendszer a két hely között. Ha érdekel, én is szívesen válaszolok priviben is.
2010. jan. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!