Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik szülésznőt érdemes...

Melyik szülésznőt érdemes választani a SOTE II. Női klinikán?

Figyelt kérdés

Aki gyakorlott a gátvédelemben.

Hányadik héten érdemes fogadni, és mi a menete?


2013. szept. 1. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Domotor Margit volt mindket szulesnel a szulesznom. Az orvosom(Dr.Borzsonyi Balazs) ajanlotta. Bevalt!

Odamentunk bemutatott egymasnak minket es otthagyott. Beszelgettunk es a vegen megkertem h legyen a szulesznom. 28hetes voltam. A masodikkal mar egyertelmu volt hogy o lesz, de azert 23hetesen megkerdeztem bevallal e;) biztos ami biztos;)

2013. szept. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) mennyire gátvédelem "párti" ?
2013. szept. 3. 13:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Zsoldosné Etelka volt a szülésznőm, nem annyira közvetlen, de kiváló szakember! Én neki köszönhetem, hogy természetes úton született a második babám, és nem kellett császározni. Érdemes a 25-30. hét körül felkérni, mert sokan szeretnék őt szülésznőnek. Én csak odamentem hozzá a folyosón, elmondtam, mit szeretnék, leültünk beszélgetni. De azt tudnod kell, hogy a SOTE II-őn az első babánál nem a gátvédelmet tartják a legfontosabbnak, hanem hogy ne szakadjon szét az anyuka, bár természetesen igyekeznek szem előtt tartani a kismama kérését is, ha lehetséges.
2013. szept. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Elso vagyok. Margit mindket szulesemnel gatvedelemmel dolgozott. Az elso babanal sajnos muszaj volt vagni (hozzateszem semmit nem ereztem)

A masodiknal viszont nem vagtak, nem kellett.

2013. szept. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Második baba lesz. Az elsőnél nem volt fogadott szülésznőm, most viszont szeretnék választani. Az Etelkát többen is dicsérték, ahogy a fórumokon olvasom. Még ott dolgozik? mennyit szokott kérni?
2013. szept. 3. 14:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, a második válaszoló vagyok. Én két éve szültem ott, akkor még ott dolgozott. Rajtad múlik, mennyit adsz, ő nem mond összeget. Általában 30.000 és 50.000 között szoktak adni pénztárcától függően. Mi a szülés után úgy döntöttünk, hogy többet adunk a tervezettnél, mert annyira elégedettek voltunk vele.
2013. szept. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, Etelka ott van még, jövő hónapban nála szülök.
2013. okt. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!