Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdemes a SOTE II-n szülésznőt...

Érdemes a SOTE II-n szülésznőt fogadni? Vagy aranyosak amúgy is? Törődnek valamennyire az emberrel? Dokim van.

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt, de általánosságban igaz, hogy a szülésznők 90%-a végtelenül normális ebben a kórházban. Talán azért jó, ha van, mert ő van végig veled szülésnél (doki ki-be mászkál -nálunk legalábbis-, csak a kitolástól volt benn állandóra), és ha ismeritek egymást, egyszerűbb + még szülés előtt is lehet zargatni kérdéssel, kéréssel.
2011. jan. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Anyagilag nem igazán készültünk rá, csak a dokira. Ezért is érdekelt hogy mik a tapasztalatok ebben a kórházban. Szültem már itt, azaz császárom volt, de akkor tudtam hogy császár lesz, és nem fogadtam szülésznőt mert felesleges lett volna. De most lehet természetes szülés (ha minden ok lesz) és ezért elkezdtem rajta gondolkodni.
2011. jan. 27. 20:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia


Én itt fogok majd kb egy hónap múlva szülni, nem fogadtam szülésznőt, mert a dokim azt mondja mindegyik végtelenül kedves.

2011. febr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ott szültem 2x is, tényleg kedvesek voltak!
2011. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! 2 héten belül szülök ott.
2011. febr. 9. 21:44
 6/8 anonim ***** válasza:
3.vagyok: Akkor nagy már az izgalom, szívesen lennék a helyedben újra :) Kinél szülsz? Könnyű szülést és jó egészséget Nektek :)
2011. febr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, már izgulok kissé, hogy lesz. :)

dr. Sobel Gábor az orvosom megint.

2011. febr. 11. 22:08
 8/8 anonim ***** válasza:
:)
2011. febr. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!