Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csütörtökre vagyok kiírva...

Csütörtökre vagyok kiírva (azaz3nap mulva szülnöm kéne) De én nem attól félek, hanem hogy egészséges babám legyen?

Figyelt kérdés
Az egész terhességem végigkíséri ez az érzés és nagyon félek hogy baja lessz/baja van! Ezzel az érzéssel csak én vagyok így ?Vagy más is?Nagyon kevese mozgott egész terhességem alatt a lányom,de az uh-k szerint mindig minden oké! Mesélnétek volt még így valaki,vagy nektek hogy zajlott a terhesség/szülés!!!!!
2013. szept. 2. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
33 hetes vagyok...sokx érzek igy én is...szerintem minden anya ezen aggódik....aki azt mondja h nem az hazudik...szerintem...én is folyton aggòdok...és akkor megnézem az uh fotòkat, hogy milyen gyönyörű...meg eszembe jut, h az orvos is mindig mindent rendben talál és megnyugszom...mondjuk az én lánykám eléggé aktív de ez normális mert van még helye sok sikert..
2013. szept. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj feleslegesen. Nem akarok gonosz lenni de már úgyis eldőlt, így ha idegeskedsz és beteg a baba akkor is beteg marad ha meg egészséges akkor meg az. Szóval ne paráz feleslegesen.
2013. szept. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is végigparáztam a terhességet, de engem stresszeltek is. Még a 22-23. héten is genetikai vizsgálatokra küldözgettek, mert mi van ha down-kóros. Semmi jel nem utalt rá, de mégis küldtek gen. tanácsadásra. Később "rövid" volt a combcsontja. Semmi baja nincs, 14 hónapos gyönyörű szőke kisherceg! Ne izgulj, csak az egészséges szinten. Valamennyire biztos mindenki izgul! Én most kezdem az izgulást a kistesóval :)
2013. szept. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen termeszetes! En is mindig ettol feltem a legjobban. De gyonyoru egeszseges orokmozgo kisfiam lett!
2013. szept. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!