Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Álomkór és gyomorégés lehet a...

Álomkór és gyomorégés lehet a közelgő szülés jele?

Figyelt kérdés

Ma a szomszédasszonyom azt mondta olyan más az arcom és 3 napja szinte lángol a nyelőcsövem, és egész nap aludni szeretnék...

35+4 napos vagyok.



2013. szept. 3. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyomor égés az nem a szülés jele.


40+3 hetes vagyok ég a gyomrom már 1 hete és láttod a baba nem akar jönni.


Jah és nyitott a méhszájam.

2013. szept. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ha lángol a nyelőcsöved, akkor talán beszedtél valami vírust, nyilván ezért is vagy aluszékony, mert küzd az immunrendszered.

És front is van.

2013. szept. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha irányban van a baba, fel tudja rúgni a gyomrodat úgy, hogy a nyelőcsöved ég a sok savtól. Nekem legalábbis sokat csinálta :) Álomkórt cecelégytől kaphatsz ;) Inkább aluszékony lehetsz, ez lehet a frontoktól, vashiánytól, kimerültségtől. De sosem lehet tudni! További szép várandósságot és könnyű szülést!
2013. szept. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen a gyomorégés lehet a baba fekvésétől. A szülés napján mondjuk én egész nap csak aludtam volna. Szinte csak enni keltem fel meg egy két apróságot elintézni. Mondjuk nekem a derekam fájt nagyon és valószínű a sok pihenéssel a szervezetem rákészült a szülésre mert hajnal 1-re lett meg a kislányom. De ez is változó mindenkinél.
2013. szept. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!