Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés után 6 héttel mit...

A szülés után 6 héttel mit vizsgál meg az orvos amikor visszamész hozzá? Ha nem megyek az baj?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Megnézi a gátsebet, megvizsgálja a méhedet, visszahúzódott-e rendesen.

Rákérdez, van-e még vérzés, folyás.

Felírja a fogamzásgátlót!

Kb.ennyi.

Jobb, ha visszamész, nemhiába találták ki ezt a vizsgálatot.

Sok minden változott 25 év alatt a szülészetben, de ez maradt, tehát valószínű, hogy nem véletlenül találták ki anno.

Üdv.

2009. nov. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én nem mentem vissza. De a körülmények miatt, nem mert el akartam odázni. Most megyek majd 14 hét után. Nem volt semmi panaszom.
2009. nov. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mikor vissza mégy, a vizsgálat a szokásos éves vizsgálathoz hasonló. Kézzel megvizsgált a doki, rákszűréshez vett kenetet, és megbeszéltük a fogamzás gátlást. Nagyon jelentéktelennek tűnik, de azért nem hiszem hogy az is lenne. Én sem pontosan mentem vissza (késtem egy hónapot) de már alig mertem az orvosom szemébe nézni, de hála istennek nem kaptam letolást :)
2009. nov. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, én is kések, mert 8 hét után jelentkeztem be hozzá ma, és hétfőre kaptam időpontot.

Én inkább a pénz miatt nem akartam vissza menni (10 ezer ft.), de én is úgy vagyok vele, hogy nem játék, panaszom nincsen szerencsére, a folyás már elmúlt. Szoptatni sajnos nem szoptatok nincsen tejem, tehát a régi gyógyszeremet iratom fel vele, most nem szeretnénk kis tesót.

Üdv mindenkinek

2009. nov. 3. 11:33
 5/5 anonim válasza:

Szervusz!

Mindenképp fontos!Menj vissza, szánj rá időt!

A pénz dolog pedig...nem tudom nálatok hogyan van, de ha kérsz időpontot a sima "sztk" rendelésre, az ingyen van!sőt, nálunk a szülészorvost felhívva is működik a dolog, mert mikor épp a kórházban van szívesen megvizsgál és nem kér érte külön pénzt.

Azt csak a magánrendelésen.

Gondolj arra, hogy hatalmas változáson ment keresztül a szervezeted, és felelősséggel vagy most már nem csak magaddal szemben, hanem a picúrral szemben is.Tegyél meg mindent annak az érdekében, hogy egészségben felnevelhesd a manódat!:-)

Egyébként a hat hetes tisztulási folyamat nem csak hogy az elmúlt 20 évben nem változott, hanem ha bibliát olvastok, még ott is szerepel.:-)

Egészséges szép napot!:-)

Nóra

2009. nov. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!