Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után milyen betétet...

Szülés után milyen betétet kell venni tenából? Én csak inkontinencia betéttel találkoztam. Azt kell?

Figyelt kérdés
Sima libresse éjszakai elég esetleg?
2013. szept. 12. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
az inkontinencia betétet vedd meg Tenából az kell.egy sima éjszakai betét nem valószínű hogy elég.
2013. szept. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, inkontinencia betét kell. Én gyógyszertárban vettem meg, ott tudják melyiket szokták vinni szüléshez, mert én sem tudtam. Ott vetten hozzá Tena fix rögzítőnadrágot is, az is szuper.

Nekem tuti nem lett volna elég az első napban egy sima éjszakai betét...nem is gondoltam volna, milyen rengeteg a vér ilyenkor. Volt hogy még ezzel is átáztam :(

2013. szept. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor a letutibb lesz, ha a gyógyszerban veszem meg.
2013. szept. 12. 14:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem elég volt a sima éjszakai betét is!
2013. szept. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan jó a DM saját márkás Jessa nevű inkontinencia betét.
2013. szept. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkontinencia betét kell és jó nagy, meg vastag. Ezekből is van több féle, az egészen picitől a bugyis (felnőtt pelenkás) megoldásig. Nekem a legnagyobb sem volt elég az első két napban. Engem kórházi lepedőbe "pelenkáztak" be és két napig ágytálaztak, úgy véreztem.
2013. szept. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szülés utáni betétet vettem bababoltban...
2013. szept. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!