Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti már hallottatok olyat hogy...

Ti már hallottatok olyat hogy valaki náthásan, torok fájással ment szülni, esetleg lázzal? Szerintetek betegen is képes megszülni természetes úton? Mondjuk ha láza van, inkább császár gondolom.

Figyelt kérdés

2013. szept. 12. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, betegen is lehet szülni!
2013. szept. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lázat lehet csillapítani. Sőt kell is. Nyilván lehet így is szülni:)Nem feltétlenül kell császár, csak ha a baba vagy a mama veszélyben lenne
2013. szept. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Emiatt kár direkt megbetegíteni magad, hogy a császárra hajts.
2013. szept. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
császár? soha!!
2013. szept. 12. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én náthás voltam, mikor beindult a szülés, úgy köhögtem, hogy majd megfulladtam, folyt az orrom, hőemkedésem volt. Teljesen bepánikoltam, mikor a doki közölte, hogy "na szülünk". Erre azt mondta a szülésznő, hogy higyjem el, semmi gond nem lesz. És képzeld, ahogy az igazi fájások beindultak, egyet nem köhögtem és egyszer nem fújtam az orrom. Tényleg hihetetlen volt, de azt mondják a szervezet ilyenkor arra koncentrál, ami fontos. :) Nem tudom másnál hogy működik ez, de nekem tényleg semmi gondot nem okozott, észre sem vettem.
2013. szept. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Betegen, lázasan, köhögve szültem. Gyenge voltam, a doki rásegített, mert alig éltem, de így is sikerült természetes úton megszülni.

De ez a doki érdeme volt, mert nekem alig volt erőm. Nagyon rendesek voltak, folyamatosan ment az EDA, még a fàjàsokat is a doki figyelte, és szólt mikor nyomjak, mert azt sem éreztem.

2013. szept. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!