Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi lehetett ez? Létezik, hogy...

Mi lehetett ez? Létezik, hogy nyákdugó?

Figyelt kérdés
Egy nagyon sűrű, szinte már gumiszerű nyálkás cucc távozott az imént belőlem, mi lehetezz ez? A folyásnál sokkal sűrűbb volt...
2013. szept. 13. 20:39
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Jahh és sárga volt...
2013. szept. 13. 20:40
 2/20 anonim ***** válasza:
igen lehet hogy az volt.hány hetes vagy?
2013. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
40+2 szóval az ideje az éppen itt lenne...:P
2013. szept. 13. 20:42
 4/20 anonim ***** válasza:
Bizony, lehet. Nekem mikor az első babámnál elment a nyákdugó, még aznap megszültem:)
2013. szept. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%
szerintem indulj meg a korházba az a biztos:) sok eröt egészséget!
2013. szept. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

olyan, mintha a kakaóba fújnád az orrod :) :) már bocs :) :)

olyan mint egy barnás takony, és eléggé nyúlik, és jön, nemjön, jön, nemjön, minden pipilésnél rálelhetsz a papíron.

nem kevés a cucc, nekem elment kedden, szerdán volt a rendes ctg-m, ahol a doki megvizsgált, a tenyere "csokipudingos" lett, másnap meg megszületett a babó :)

szóval ha elmegy, a jelentheti a szülés bekövezését 1-14 napon belül...

ha sokat kell menned wc-zni hamarosan, meg azt hiszed, hascsikarásod van, akkor jó ha tudod, hogy megkezdődik a dolog... :):)

2013. szept. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
fájás nélkül nem kell egyből indulni a kórházba.de a dokidat azért felhívhatod.menj el zuhanyozz le meleg vízzel.nekem amikor elfolyt a magzatvíz akkor ment el a nyákdugó is.könnyű szülést kívánok neked
2013. szept. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon reménykedem benne, hogy még a hétvégén meglesz a babó...holnap reggel így is, úgy is mennem kell dokihoz, szóval majd meglátjuk mit mond...:) Amúgy napok óta vannak éjszakánként jósló fájásaim, és egyre erősebbek. Érdekes, hogy csak éjszaka...Ez jelentheti vajon azt, hogy maga a szülés is éjel indul majd be?
2013. szept. 13. 20:53
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
igen
2013. szept. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

bizony-bizony! nekem is CSAK éjszaka voltak a jósfájások, és úgy a szülés előtti hetekben, napokban. sőt, szülés előtti este is volt elszórtan, csak "körömreszeléssel" eltereltem a figyelmem, és elmúlt, aztán mentem is aludni, csak wc-re jártam ki éjszaka - és nem pisilni, magam sem értettem már mi van, annyit nem ettem, mint amit... (na mind1) szóval hajnali 4-kor 20 percenként jöttek.

FONTOS! vedd magadhoz a mobilod, és ha fájógátasok jönnek, indítsd el a stoppert, és nézd, milyen közönként jelentkezik, mert lehet, hogy rendszeres - pl. 20 perces - és akkor már kezdhetsz felkészülni testben, lélekben :)

jujj, de jó :) nagyon jó ez az időszak, tök izgalmas és boldog! :) sok boldogságot, könnyű szülést kívánok és egészséget nektek! :)

2013. szept. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!