Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudom, hogy az utolsó menstruá...

Tudom, hogy az utolsó menstruáció első napjától kell számoni, ez eddig meg is van és akkor én szeptember 7-én szülnék, de az uh-szerint azt mondja a doki, hogy már a 33. hétben vagyok, akkor az azt jelenti 3héttel előbb jön a bébi?

Figyelt kérdés
még annyit hozzátennék, hogy a menstruációmat nem irogattam pontosan. Lehet, hogy hülye kérdés de melyik számít jobban amit a doki mond, vagy amit kiszámolnak?
2008. júl. 3. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

hááát, talán az számít, hogy az ultrahang milyen adatokat/méreteket mutat.és ez alapján jönnek ki a hetek.

egyébként nekem az utolsó mensim, és a doki szerinti időpont között 3hét van.a mensi szerint 1hetem van, az ultrahangok meg 36hetesre saccolják a babót.vagy nagyon pici, vagy nem akkor volt a beágyazódás amikor...

én már nem is izgatom magam rajta.benn nem marad

:D

boldog babavárást

2008. júl. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző válaszolóval kell egyet értenem.Mi 1 hét lemaradásban voltunk a naptárhoz képest.Amikor megszületett a lányokm 3nap "túlhordással" akkor kiderült,h nyugodtan maradhatott volna még néhány napot,mert a fejlettsége olyan volt.Igaz idekint szépen behozta a lemaradást.
2008. júl. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

lehet hogy csak nagy a baba..az uh átlagadatokra van programozva, de nem mindenki átlagos!!

Nem egyformán fejlődik..ilyenkor nem lehet tudni mikor jön, de lehet szeptemberben, csak éppen közelebb lesz a 4 kilóhoz, mint a 2-höz.

2008. júl. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!