Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sima szülésnél is kell katéter...

Sima szülésnél is kell katéter? Beöntést mindig adnak? Azt mondta az orvosom szerdán hogy kb 3 kiló most a baba akkor léptem a 37. hétbe.

Figyelt kérdés
2008. júl. 4. 05:15
 1/7 A kérdező kommentje:
És azt mondta ,hogyha fel hizik a pici 4 kilóra azt nem fogom tudni normálisan megszülni Mennyí rá az esély hogy ilyen dundus lesz?azt is mondta ,hogy elindult a feje lefele és ezt irta a papiromra hogy c3100 és ,hogy szerinte a Bogi nem mard végig bent.
2008. júl. 4. 05:20
 2/7 anonim ***** válasza:

ne izgulj.Meg fogod tudni szülni.van aki közel 5 kg-s babát szül terme´szetesen.Ez majd akkor kiderül.Az uh szokott tévedni+-500grammot.Szerencse´re nálam is te´vedett,így a lányom 3620grammal született.Beöntést szinte mindíg adnak,de megkérdezik,hogy szeretnél-e??Én külön kértem is.Nem vészes,és akkor szülés közben nem lessz "baleset".Már van ahol kúpot adnak,humánusabb,de a beöntés gyorsabb.Szerintem jobb mint a kúp.Ez az én véleményem...

Már nem úgy csinálják mint a "régi idökben".

2008. júl. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja,nekem is zt mondta a doki,hogy nem húzom ki az idöt,mégis 5 nappal túlhordtam Rebekát.
2008. júl. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sima szülésnél nem kell katéter,csak ha megszültél arra figyelj,hogy döntsd magadba a folyadékot,mert azt figyelik utána van-e spontán pisi.
2008. júl. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sima szülésem volt, és kaptam katétert, szülés előtt és után is. Ez szeritnem kórházfüggő. Beöntést sajnos nem kaptam, pedig akartam, csak már nem volt rá idő.
2008. júl. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta az orvosom 37.hétben,hogy mostmár bármikor jöhet a baba,hát nem jött 42.hétben császároztak meg és rejtély maradt miért nem akart beindulni a sima szülés,pedig sokmindennel próbálkoztak. 37.hétben azt mondta az orvosom 3200gr.körül van 42.hétbe 3500 al született a kisfiam.
2008. júl. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én term észetes úton szültem Orosházán. Nálunk is minden kismamának adnak beönétst (persze, ha va rá idő) . A kislányo 4,5 kilóval született, és semmi komlikáció nem volt a szülés közben.

A varrás előtt a doki felhelyezett egy csapolókatétert, mert tele volt a hólyagom és annyira el voltam zsibbadva, hogy nem tudtam pisilni. Ezt épphogycsak feldugják, már húzza is ki, szinte észre se vettem, olyan gyorsan csinálta.

2008. júl. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!