Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Olyan anyukák válaszát/tapaszt...

Olyan anyukák válaszát/tapasztalatát várom, akik az első babájukat EDA nélkül szülték, a másodikat meg EDA-val?

Figyelt kérdés
Milyen volt a két szülés? Így, hogy mind a két oldalt ismeritek, és megint választani kéne, hogyan döntenétek?
2013. szept. 24. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem az első baba edával volt decemberre várjuk az öcsit meg fogom írni hogy milyen volt :)
2013. szept. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, várom a beszámolót! Könnyű és gyors szülést kívánok :)
2013. szept. 25. 20:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia,


szerintem ez teljesen szülésfüggő!

Az elsőnél fel sem merült bennem, hogy nekem eda kellene, mert teljesen bírható volt a dolog, de lehet, hogy a másodiknál majd könyörögni fogok érte :)

2013. szept. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia

Bár nekem pont fordítva volt,az elsőt szültem EDA-val, egy álom volt. Ügyesen beadták a gerincembe az érzéstelesítőt, egy fájást sem éreztem, sőt még a kitolási szakaszban sem éreztem semmit, mondták, hogy nyomjak és én nyomtam. A varrás is jó volt, azt sem éreztem. Nem fájt utána a fejem, ahogy sokan mondják, szóval szuper volt, csak ajánlani tudom.

A második babánál is nekem természetes dolog volt, hogy csak edá-val. Sajnos nem tudták beadni a gerincembe az érzéstelenítőt, mert behegesedett az első alkalommal, és máshová nem tudták beszúrni. Azt mondta az orvos, kb ezerből egy ilyen van, nahát én pont beleestem. A sírás kerülgetett,mikor mondta a doki, hogy akkor simán szülünk. Nekem indították, adagolták az oxit rendesen, hát mint mondjak, már fájdalmamban a falat kapartam majdnem. Nagyon fájt. A varrás meg egy rémálom volt. Ennek már másfél éve,pont annyi idős a kicsi lányom, de még most is így gondolok rá, nekem az idő nem szépített rajta.

Gyors szülést és kellemes babázást kívánok neked.

2013. szept. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia ígértem a beszámolót, első babámat edával szültem 29 óra vajjúdás után lett meg, most december 10.én született a kisfiam 3.5 óra alatt eda nélkül és nagyon szép élmény volt :)
2013. dec. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok!! 3,5 óra, az nem semmi! Remélem nekem is ilyen gyorsan megszületik a babám... Akkor most gondolom szóba se került az EDA, hogy ilyen villám szülésed volt:)
2013. dec. 30. 21:57
 7/7 anonim ***** válasza:
ÁÁ nem volt rá idő mert fél 7 re értünk be de már a tolók jöttek mire felértünk és 18:55 re meglett :D nem tolhattam mert nem tűnt még teljesen el a méhszáj na az nagyon rossz volt de ki lehetett bírni, te mikorra várod a picit? Drukkolok hogy gyors és könnyű szülésed legyen
2013. dec. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!