Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36 hetet töltöttem. Kb egy...

36 hetet töltöttem. Kb egy órája hullámokban feszül a hasam. Mi lehet ez? (bővebben)

Figyelt kérdés

A terhesség kezdete óta ismerem ezt a fajta feszülést, hosszában fájnak/feszülnek a hasizmok vagy nem tudom mik, de borzalmas, néha levegőt is alig kapok, mozogni kb képtelenség. A hónapok alatt ez többször jelentkezett, de max pár percig, úgy gondoltam, nő a hasam és feszül. De most már nagyjából egy órája nyilall/fáj/feszül a köldökömtől kissé jobbra, végig az egész hasam. Hullámokban, de állandóan. Baba enyhén, de jól érezhetően mozog. Emellett keményedek is, de azt csak néha. Van bármi jelentősége? Vagy ez normális ilyenkor? Első baba.

Köszi a segítséget


2013. szept. 25. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a szülés indul, figyeld a rendszerességet, mérd az időt, végy meleg zuhanyt hogy múlik-e vagy erősödik.
2013. szept. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Èn nem hinnèm hogy a szûlès indùl.A szülèsi fàjàsokat egyèrtelmûen tudni fogod hidd el,Ha jön a fàjàs ùgy be fog kemènyedni a hasad mint a kô,szinte csùcsosra összeugrik majd,ès az nem egyfolytàban fog fàjni hanem jön ès elmùlik.Most szerintem csak hùzodik feszûl ott bent minden azèrt èrzed ezt.Èn is èreztem ilyet.

12hetes kislàny anyukàja

2013. szept. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen furcsaságok a terhesség ezen szakaszán, és tuti fogod tudni, mikor jön el az időd! Ezek normális dolgok, de az orvosodnak mindig mondjad.


40hkm

2013. szept. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok. Nem érzem úgy, hogy egyelőre kikívánkozna a gyerkőc, csak meglepődtem, hogy ilyen hosszan fáj. Még pár hét, aztán lesz más, ami miatt izgulhatok :D
2013. szept. 26. 11:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Hàt mèg ne is jöjjön ki a picúr,mèg maradjon bent legalàbb 2hetet.Könnyû ès gyors szûlèst kívànok.

2es voltam

2013. szept. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!