Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Extrém vagy gyors szüléses...

Extrém vagy gyors szüléses történeteket irtok?

Figyelt kérdés

2013. okt. 3. 21:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%

36 hetes terhesen kerultem gorcsokkel korhazba. Kaptam egy csomo magneziumot igy nem lett semmi. De bentartottak. Ra ket napra mentem tartos ctg-re mint minden nap elotte es nagyon nem akart mozogni a lanyom. Se errol persze semmit nem mondtak vegig azzal etettek h semmi gond nincs. Reggel 7 tol voltam gepekre kotve kb 2- ig .... kuldtek uh-ra, magzatviz vetelre ...aztan 2 korul volt vagy meg elotte kicsivel mikor bejott a doki es kozolte h 18kg hizas marha sok es valoszinuleg toxikozist kapott a lanyom ezert azonnal tolnak csaszarra. Ugy toltak be hmasik orvossal veszett ossze az enyem h nincs fel oraja a gyerekemnek es en vagyoka. Surgosebb eset ezert en megyek hamarabb... mikor megszuletett kiderult a nyakara tekerdett a koldokzsinor es ez okozta a szivgondokat mar. Ezert gorcsoltem is es azt elfelejtettem mondani h mielott toltak volna mar fajasaim voltak es ket ujjnyira kinyiltam reggel ota a total zartbol. Amikor emgszuletett a lanyom nem sirt persze nem valaszoltak semmire amit kerdezgettem h el vagy ,eghalt csak annyit hallottam h a nyakan van a zsinor. Miutan felsirt en is sirva fakadtam. Legszebb es legborzasztobb pillanatokat eltem at akkor.


Nem tudom ilyen sztorira voltal-e kivancsi :-) velem ez volt :-) tovabbi szep estet. :-)

2013. okt. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

Extrem: 44 orat vajudtam. 2x kuldtek haza a korhazbol, hogy vajudjak otthon es jojjek vissza amikor jon a baba. Elso terhesseg... honnan tudhattam volna mikor jon a baba???!!!! Eloszor 5 percesekkel, masodszor 2-3 percesekkel kuldtek haza. Megeltem a fajdalom minden fokat felrebeszeltem, es eljott a 3. korhazba valo bemenetel utan, hogy mar nem erzetem fajdalmat. Kikapcsolt az agyam. Kesz. Alig emlekszem valamire - mig mas reszletekre emlekszik. Valami csoda folytan megrepedt a burok akkor amikor mar semmit sem ereztem. Nem tudtam mast mondani csak egyre azt hajtogattam en nem szulok, nem ertem, nem faj...

39. oraban kaptam epiduralt. Edes delirium. annyira faradt voltam, hogy total kod az egesz. Ferjem kiabalt, hogy megallt a baba szive...aztan ujra...aztan megy az oxi? Ok..akkor nezzuk hol tartunk...sehol..miert nem? 4 cm meg csak...baba szivhang ki-ki hagy azzal magyarazzak olyan erosek a fajasaim, hogy nem erzekeli a gep...ferjem egyre idegesebb. Du 5...doki osszecspja kezet: szuljunk! De meg mindig csak 4 cm o ezt nem erti. Akkor mar konyorogtem, hogy csaszarozzanak meg! - felig deliriumban - mert ugye mar visszavettek a gyogyszer adagott az epiduralban.

Doki a dontesevel szo szerint az eletunket mentette meg. De a kisfiamet biztos. 5 percen belul a mutoben voltam. - epibe vissza a lorugas, azonban a mutosok kitalaltak masszak at az asztalra...hiaba magyarazta az anesztes, hogy le vagyok benitva...hat megprobaltam...kisfiam nyakan tobbszorosen volt a koldokzsinor. Kiskeze elzoldulve amikor mar en is lattam....kis harcos. Elni akart. De nagyon sokaig nem sirt fel.

Ejjel allandoan behoztak, hogy szoptassam. Annyi erom nem volt, hogy megtartsam. Konyorogtem sirva, hogy hagyjanak aludni - vasarnap-hetfore ejjel volt. Pentek reggel ota nem aludtam csak szenvedtem. Adjanak neki tapszert!

De meg akartam gyogyulni es ugy is volt, hamar. Aztan cicizett 9 honapos koraig.

2013. okt. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Baranka ***** válasza:
77%
Extrém: és gyors első lányomnak látszott a feje mikor beértünk a kórházba (akkor még ott laktunk a kórház mellett). Beértünk negyed hatkor hajnalban 5.25 kor már kint volt a kicsike. Második lányom farfekvéses volt.
2013. okt. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

+ szülésem:


első: 3 óra alatt mindennel együtt.

második: hajnali 1-kor elfolyt a magaztvizem, 2-re a kórházban voltunk, 2-30-kor meglett a kisfiam, 4 kilóval.

harmadik: ikrek. este 3/6-kor elfolyt a magzatvizem, 6-ra itt volt a mentő, 6-15-re a kórházban voltunk, mondta a doki, hogy az egyiknek érzi a fejét, és 6-30-kor meglettek a lányok természetes úton,fájdalomcsillapító nélkül.

2013. okt. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Én már benn feküdtem a kórházban 3 hete, amikor megindult a szülés. 3/4 1-kor telefonáltam a férjemnek, hogy tolnak a műtőbe, mert elfolyt a magzatvizem. 1.08 és 1.09-kor megszülettek az ikrek.
2013. okt. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszolók! baba feje kint van,meg nem érez fájdalmat,gyors könnyű és extrém szüléseknek minősüének. a zöld kezek mentek
2013. okt. 5. 17:04
 7/17 anonim ***** válasza:
35%

nagy ferfi kialtas hallok a lift korul rohanok teljes gozzel od.

Egy kismama ul a toloszekben nadragja a bokajan es az apuka eepn a kieso babat probalja elkapni.

Amire odaertem a baba kicsuszott a kezebol es a sajat koldokzsinorjan logott.

Felkaptam es a kismama kezebe nyomtam es bevittem oket a szuloszobaba.

Mindenki aki a folyoson volt latogatok konyhasok stb latta a szulest.

A babanak semmi baja nem lett utolag az anyuka elmeselte hogy mar a 9. emeleten erezte jon a baba csak nem mert kiszallni.

Masik kihivtak hazhoz jon a baba de a kismama mindenkeppen a korhazban akart suzlni.

Elindultunk az ajto fele elso baba 3 cm tagulassal kialt az ajtoban hogy nem megyunk sehova. A babat a nadragszarabol szedtem ki.

Hetfo este tomeg egyszerre vagy 8 kismama szul egy kismama enyhe fajasokkal jon beultetem egy szekbe az agy melle a gepre.Aztan csonget o menne pisilni az este orultsege miatt gyorsan leszedem a geprol mondom szaladj.A furdoben hallom erolkodik es hiv ,,nem tudom hogy ez lehet e de a baba feje kicsit log a labam kozott,, a baba ott szuletett meg a furdoben es gugolva a wc elott a kismama felig ulve a wc felett.

Kicsi fiatal kismama turbulent multal nehez eset...

Zuhanyozhat sir a zuhany alatt felajanlom kaphat gyogyszert nem akar semmit anyukaja masszirozza a hatat a zuhany alatt. Aztan egyszer csak kilep a zuhany alol es ott helyben egy tolofajassal megszuli a babat eppen csak el tudom kapni az aprocska kisfiut. Anyuka es kismama hangossan sirnak egyutt...

Tengerpart szeles ido havas eso jeges szel karacsony kornyeke.A kismama megszul a nappaliban a szuloszeken egy nyuszis zokni van a laban.

Van mit varrni helyrehozni igy elhelyezkedem az agynal de ez eleg magas nem megfelelo a gatvarrashoz.

Apuka segit kapok egy sorosrekeszt arra ulok fejemen a banyaszlampa ket nyuszis zokni a combomon kint suvit a hideg szel a kisbaba edessen az apukajaval beszelget.

2013. okt. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó ez meg mi??? Ki vagy te?
2013. okt. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%
Hát elég kusza, de azt veszem ki belőle, mintha ápoló lenne, de az össze-vissza írásból meg nem tűnik túl....
2013. okt. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

Tul okosnak?

Nem egy hulye kulfoldi baba vagyok.

Aki erti olvassa el meg egyszer apolok nem mennek hazhoz es nem varrnak ugye?

2013. okt. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!