Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Biztassatok legyszi, hogy nem...

Biztassatok legyszi, hogy nem lesz szukseg inditasra?

Figyelt kérdés

40+2 hetes vagyok es semmi gorcs, semmi nyakdugo eddig. Csak kemenyedeseim vannak idonkent, de az eg vilagon semmi mas jel nincs. Nagyon felek az inditastol, szeretnem ha termeszetesen jonne. Probaltam mar ulofurdot, setalni, fuszeres kajat. A szexet is probaljuk, de sajnos mar nem igazan megy. Hetek ota faj a medencem ejjelente ha fekszem.

Akik tul vannak a kiirt napon, hogy birjatok a varakozast?


2013. okt. 3. 22:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

41+6-a jött a 3. babám.

Majd megvesztem már. 5 napot előtte megfigyelésen már bent töltöttem.

A bábakoktélt is megittam és MINDEN praktikát (nekem ment a szex, orgazmusom is volt), de csak rendszertelen fájások lettek mindezektől.


Kitartás!

2013. okt. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
40.hét+ 2 nap? Én 41 betöltött héten szültem.Burkot repesztettek és kaptam indítót.Nem volt rossz élmény.Jöttek a fájások amit szépen beszabályoztak homeopátiás bogyóval meg valami infúziókat kaptam.A 3 szülésből ez volt a legjobb és a legkönnyebb.Másnap szívesen szültem volna így még egy babát.:) Ne izgulj!Minden rendben lesz.Mindegy hogy itt ki mit ír mindenkinek más a szülése.Könnyű szülést kívánok sok boldogságot a babához!
2013. okt. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Koszonom lanyok ilyen tortenetek most igazan segitenek ugy erzem ugyhogy varom oket :) Mult ejjel azt almodtam, hogy megszuletett es igy most meg turelmetlenebb lettem :) Nyakdugonak nem kellett volna mar elmennie? Nekem elso baba.
2013. okt. 3. 22:28
 4/21 anonim ***** válasza:
Az első kettőnél nem találkoztam a nyákdugóval csak a 3.-nál.És mind a hármat túlhordtam .A derekam és a keresztcsontom úgy fájt a terhesség végénél azt hittem a szülés sem fog ennél már jobban fájni.Az majd szépen lassan elmúlik.A fahéj segített nekem.Szilvás gombócot ettem a 2.babámnál jól megcukroztam,fahéjaztam és éjjel indultunk szülni.
2013. okt. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

40+3nal elment a nyakdugom, ez utan eros josloim lettek, amik kitartottak egesz ejjel. Mivel elso baba, nem tudtam mit kell erezni, milyen az igazi fajas. Ify 40+4nel bementunk a kh-ba, biztos ami biztos alapon. Megallapitottak h "csak" eros joslok ezek, es total zart vagyok. Bent is tartottak, mivel masnap ugyis be kellett vna fekudnom, igy megsporoltam egy utat. 40+5nel, delutan 3kor, mint derult egbol villamcsapas jottek a fajasok 5-7 percenkent. Innentol szamolva, 19 ora mulva (40+6) a kezemben volt a fiam. Kitartas, tudom milyenek ezek az utolso napok:-) a nyakdugo nem feltetlenul tavozik, ismerosom nem is talalkozott vele...

Irja majd ha meg van a baby!:-)

2013. okt. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom nektek, maris jobb a lelkemnek :)Meg fogom irni, ha tortenik valami :) Sajnos azt sem tudom, hogy all a mehszajam. Itt kulfoldon nem nezik, majd csak okt 8-an kell bemennem, ha addig nincs panasz vagy szules.
2013. okt. 3. 22:53
 7/21 anonim ***** válasza:
40+3-ra szültem indítással. Mindent kipróbáltunk, hogy beinduljon, de semmi sem segített. Előtte már pár napja bent feküdtem a kórházban és mivel nagy babát mondtak (az is lett), nem vártak tovább. Tablettát helyeztek fel délelőtt, délutánra fájásaim lettek és elfolyt a magzatvíz... onnan meg minden ment szépen, ahogy kell. Ne félj az indítástól, nincs mitől.
2013. okt. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nalam sem volt semmi jele. Meg egy joslo sem, semmi. 2 naponta jartam ctg-re, es mar kedzultem, hogy inditas lesz, amilyen az en szerencsem. En is feltem tole. Aztan kerek 41 hetre minden elojel nelkul elfolyt a viz. A fajasok beindulasa utan nem egeszen 2 oraval megszuletett a fiam. Szoval meg van eselyed, barmikor elindulhat minden jel nelkul.

Kitartas :-)

2013. okt. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Mi most szültük a harmadikat 40+2 hétre, ami azért fura, mert az első kettő hamarabb jött 2 illetve 4 héttel (!!). Így a nőgyógyász azt mondta beindítja. Burokrepesztés + oxy 12:15-kor a baba meglett 13:28-kor.

Ne aggódj az indítástól semmi félelmetes nincs benne. Könnyű szülést!

2013. okt. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
40+3-ra szültem spontán,úgy, hogy semmi jele nem volt a szülésnek. Bementünk, és akkor indult meg. Szóval ebből kiindulva bármi lehet még.
2013. okt. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!