Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az orvosom a munkatársam...

Az orvosom a munkatársam volt, jó viszonyban voltunk egész idő alatt, így nem volt kérdés, hogy nála fogok szülni. Hálapénzt nem fogad tőlem el, ezt kultúráltan az értésemre adta. Valamilyen ajándékot viszont szeretnék adni. De mit?

Figyelt kérdés
2008. júl. 5. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél neki egy jó márkás italt.

Esetleg Whiskyt vagy hasonlót.Díszdobozban.

2008. júl. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tőlünk egy üveg 2000es fekete cimkés 6puttonyos tokaji aszút kapott a doki.

Nem fogadott orvoosm volt,de pont beleszültem a szabadsága előtti utolsó ügyeletbe,és nem passzolt le valamelyik kollegájának,hanem utána is minden nap,amíg bent voltam meglátogatott,ő szedte ki a varratokat stb.Pénzt soha nem adnék orvosnak.

Szóval szerintem is egy üveg finom valami.Ha jó viszonyban vagytok,derítsd ki,hogy mi a kedvenc itala.

2008. júl. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Szia!Probálj utánna járni mit szeret,mit kedvel nagyon.Biztosan sikerülni fog hiszen munkatársak voltatok.Néhány tippet adok:Ital,vásárlási utalvány akkor vannak nagyon szép keleti dolgok itt pl arra gondolok,hogy szerencse hozó szobrok,keleti díszek és még sorolhatnám annyi minden van a keleti dolgok között.Remélem,hogy tudtam segiteni!
2008. júl. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!