Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik császárral szűltek miért...

Akik császárral szűltek miért fáj az első együttlét?

Figyelt kérdés
6 hete szűltem császárral és olvastam higy sokaknak fájdalmas volt az elsö együttlét.de mi fájt?Miért?
2013. okt. 8. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fàjt egyàltalàn.Persze òvatosabbak voltunk azèrt!Viszont nagyon szàraz a hüvelyem szülès òta(20òràt vajudtam tolòfàjàsokig vègûl csàszàr lett),meg szûkebbnek èrez a pàrom.Nem tudom mièrt.
2013. okt. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem vegkepp nem fajt. Szules elott mar par hettel nem is voltunk egyutt es utana a hat hetet megvartuk es megis meglepetesemre olyan kellemes volt es konnyen ment mintha nem is lett volna semennyi kihagyas. Fajdalom meg vegkepp nem volt. En nem vajudtam mert mihelyst tagulhattam volna vagy barminrendesen beindulhatott volnanrossz lett a szivhang es azonnal toltak.
2013. okt. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Egyáltalán nem fájt.

Viszont nedvesedni hónapokig nem tudtam,sikositót használtunk.

2013. okt. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Elsőnél nem fájt, másodiknál fájt az első jópár alkalom, nem tudom,hogy pontosan miért, de aki császárral szül neki sem marad érintetlenül odalent minden,mert a doki kitágít,hogy a gyermekágyi vérzés szabadon tudjon távozni. De sokan vagyunk akik vajúdnak császár előtt, akár az utolsó pillanatig!
2013. okt. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én úgy tudom nem szülés módjától változnak a dolgok. egyszerűen a hormonális változások, a szoptatás stb, miatt szárazabb az ember, és igen, én is úgy éreztem mintha újra szűz lennék, mégcsak nem is 1 alkalommal...császáros voltam.
2013. okt. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első nagyon kellemetlen volt, nyilalgatott a sebem környékén és belül valahol a méhszájamnál is. Az utána következők már sokkal jobbak voltak, persze óvatosan csináltunk mindent.
2013. okt. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt az első két együttlét, nagyon száraz voltam, kellett síkosító bőven. Mondjuk mi kicsit hamarabb próbálkoztunk, 4 és 5 héttel a szülés után. Illetve én nagyon féltem tőle, hogy fájni fog a méhem az összehúzódásoktól a varrat miatt, ez nagyon visszafogott :( Nem tudom, hogy közrejátszott-e, hogy 11 órát vajúdtam, többször tágítottak kézzel és már tolófájások voltak, mikor mégis császár lett... A hat hetes kontroll után azonban már minden a régi volt :)
2013. okt. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!