Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ugye nem törvényszerű, hogy...

Ugye nem törvényszerű, hogy hányni fogok?

Figyelt kérdés
34 hetes vagyok és már annyira félek,hogy azt ki sem lehet fejezni.Talán nem is a fájdalomtól hanem a beöntéstől,gátmetszéstől,hányástól más előtt meg ilyenek.Törvény szerű,hogy hányni fogok vagy ilyesmi?Azt is hallottam,hogy az oxitocin kivált hányást.Írjatok saját tapasztalatokat légyszi.Köszönöm.
2009. nov. 9. 19:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hánytam,pedig 4 gyereket szültem.Volt,h oxitocint is kaptam,de attól sem hánytam.(Pedig a gyomrom már mogyorónyi volt a terhességeim végén,pár falat kaja már fordult vissza belőlem,savam a torkomig ért.)
2009. nov. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hánytam. Két csemetém van. A beöntés nem kellemes, de ki lehet bírni, a gátmetszést meg nem is fogod érezni.
2009. nov. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is kettőt szültem, és egyszer sem hánytam, mégcsak hányingerem se volt (pedig az elsőnél oxitocint is kaptam). Szóval nem törvényszerű.

Ne aggódjál, a szülés csodaszép dolog.

A beöntés se vész, egyáltalán nem fáj, csak kicsit "ciki". :D

A gátmetszés pedig tényleg egyáltalán nem fáj. Attól én is nagyon-nagyon féltem, de meg se éreztem. Pedig az elsőt fenékkel előre szültem, és hatalmas vágásom volt.

2009. nov. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát én annyit hánytam, hogy 2 ágytál alig volt elég. Persze ez azért volt, mert mielőtt elindultunk a kórházba jól bevacsiztam rántotthúst, sültkrumplit, ubit. Meg is kérdezték mit ettem. Persze ha tudtam volna hogy még aznap megyek, nem ettem volna ennyit. De nem törvényszerű hogy te is hánysz. Ha meg érzed hogy itt az idő, akkor max.ne egyél annyit, és nem lesz baj. Én beöntést nem kaptam, viszont gátmetszésem az volt. Azt mondták nem fogom érzeni, de éreztem. Megnyugtatlak nem fájt nagyon, tűrhető és egy pillanat az egész. A rossz az volt benne, hogy láttam a doki kezében az ollót, és tudtam mikor kezdi vágni. Nem kellett volna odanéznem, lehet akkor fel se tűnt volna. De mondom nem fájt nagyon, de elég kellemetlen volt. Ne félj!
2009. nov. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én sem hánytam pedig nyomták az oxit belém rendesen végül császár lett.
2009. nov. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én sem hánytam, és így utólag azt mondom, hogy a beöntés még a dolog kellemesebb részéhez tartozott. :-))
2009. nov. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Lehet furcsa de kicsit megnyugodtam.Jól esik másokat meghallgatni.
2009. nov. 9. 20:30
 8/19 anonim ***** válasza:
Attól ne félj, hogy mások előtt meg ilyenek...egyáltalán nem fog érdekelni, hogy ki lát és mit lát. Nyugodtan csinálj mindent ami jól esik. Ha hányni kell hát hányni kell. Csak szólj előtte, hogy adjanak valamit amibe lehet. Ez ott teljesen természetes, senkit nem fog érdekelni ne aggódj egy percig sem!
2009. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
én, ha nagyon izgulok hányok, de a szlésnél nem hánytam.
2009. nov. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A hányástól én is rettegtem, de semmi nem volt. Ne félj,ha történik is ilyesmi, az természetes, senki nem fog fennakadni rajta.

A gátmetszést nem is éreztem, úgy kérdeztem meg, hogy vágtak-e, mert nem tudtam. Férjem látta, de nem szólt.)

A beöntés max kellemetlen, de nem fáj, az legyen a legnagyobb problémád:.)

És ne félj, mert a szülést te irányítod, ez egy csoda, éld át teljes valóddal.

2009. nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!