Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A hason megnyúlt bőr mikor...

A hason megnyúlt bőr mikor lesz feszes-ha lesz ilyen egyáltalán?

Figyelt kérdés
a hasizmozás segit a dolgon?
2013. okt. 10. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szeptemberben szültem, decemberre már szép volt. Erre emlékszem tisztán, de szerintem előtte is már. Túlnyomórészt ez is genetika, de biztosan segít a megfelelő táplálkozás, és a sport. Nincs olyan úszógumi, vagy has, amit ne lehetne megfelelő mennyiségű sporttal eltüntetni. Csak legyen elég elszánt az ember.
2013. okt. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A bőr, ha lóg, az nem fog visszahúzódni. Igen első, a hason lévő hájat le lehet dolgozni, de a kötényhason már csak a plasztika segít. Az edzéseknek köze nincs a bőr feszességéhez. Az csak genetika.
2013. okt. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A bőr a hasamon csúnya maradt (csak ülve, lehajolva látszik), pedig vékony vagyok, vékonyabb mint terhesség előtt. Nem hiszem hogy azt el lehet tüntetni. Mondjuk én nem hasizmoztam.
2013. okt. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én is vékony vagyok-vasággyal 40kg-végig tornáztam a teresség alatt-most is,itthon.8kg-ot hiztam,de 3nap alatt már nem volt semmi rajtam.de a hasamon megnyúlt a bőr..
2013. okt. 11. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!