Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 11 héttel vagyok szülés után,...

11 héttel vagyok szülés után, és azóta is van egy vadhús szerű kinövés a hüvelynél. Van erre valami házi praktika, valami ülőfürdő, akinek ez bevállt?

Figyelt kérdés
Már voltam dokinál ezzel is, először kikaparta, és így az egyik el is tűnt a kamillás borogatás után, de ez a második belül van, és a kamillának szerintem nincs ideje hatni. Azóta kaptam rá kortikoszteroid tartalmú krémet, amit már egy hete használok, de nem nagyon látok változást. Szoptatok is, igaz, már csak 2x egy nap, de akkor is félek a babára való hatásától, még akkor is, ha azt mondják nem lehet gond, ha nem használom sokáig. Ezért szeretnék valami megoldást mert már nagyon jó lenne megszabadulni tőle. Volt már valakinek ezzel tapasztalata, és hogy szabadult meg tőle. Kérlek segítsetek.
2013. ápr. 3. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 5 hónapja szültem. A hüvelynyílásnál nekem 2 pici csomó maradt a varrásból. Pont tegnap mondta a dokim, hogy le lehet szedni egy rövid műtéttel, de ha nem zavar, akkor maradhat.

A praktikák engem is érdekelnek...

2013. ápr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van egy cucc.


Én azt a lábamra kaptam anno mert terhesség allatt elfertőződött és az direkt hüvely fertőtlenítő.

Vagothylnak hívják.


Akkora vadhús volta nagy lábujjamon hogy a körmömet eltakarta 2 centi széles és egy centi magas tiszta szégyen volt mert állandóan vérzett is cípőt nem bírtam rá húzni novemberben papucsban mászkáltam véres zoknival. 1 hét alatt nyoma nem volt!!!

Pedikűrös ajánlotta ez direkt hüvelyen belül növő vadhúsra van. Olvasd el és próbáld ki mert Én szívből ajánlom ez biztosan hat!

2013. ápr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

itt a link

2013. ápr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, biztosan utánanézek :-)
2013. ápr. 23. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!