Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után hogy alakult a...

Szülés után hogy alakult a PCOS, akinek volt/van? 6 hetes kontrollon mit mondtak? A második babához is segítség kellett (closty)?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy jó helyre írtam-e a kérdést, remélem. Ma megyek vissza a 6 hetes kontrollra a dokimhoz délután. Nektek mi a tapasztalatotok?
2009. nov. 10. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
a 6 hetese kontrollon neken CSAK annyit néztek, h visszahúzodott-e a méhem. Aztán 7 hónappal szülés után most volt hüvelyi UH-m, ami szerint van peteérésem (régen sokáig nem volt....), csak 1-2 apró cisztám van és normálisabb a ciklusom (33-35 napos... régen ez 50-70 napos volt). Úgsyhogy szerintem neem jót tett a szülés. Most kezdjük a tesóprojektet.
2009. nov. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De jó ezt hallani! :) Remélem akkor majd ha mi is ott fogunk tartani ahol Ti, nekem is rendben lesznek a ciklusaim!

Sok sikert a tesóprojekthez!!! :)

2009. nov. 10. 08:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én is PCO-s voltam-vagyok elzáródott petevezetékkel..volt beültetésem de sajnos nem sikerült....három hónapra rá spontán teherbe estem,ez 6 éve történt,most a harmadik babámat várom,mindegyik spontán volt és a második terhesség után teljesen rendszereződött a menstruációm is.Szóval nekem azt mondták csoda,de hát csodák léteznek csak hinni kell bennük......sok sikert!!!!
2009. nov. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bízom a csodában, és hiszem hogy történnek is csodák. :)

Gratulálok a 3 csemetéhez, és örülök hogy rendbejött a pco-d!!

2009. nov. 10. 10:45
 5/6 anonim ***** válasza:

A PCOS egy állapot, nem változik. Ha az volt, most is van, ugyanolyan állapotban.

Nekem szülés után ugyanúgy beállt a 40 napos ciklusom (40-43 nap) és szoptatás mellett 7 hó alatt ismét teherbe estem (az első 3 hónap alatt sikerüt)segítség nélkül.

Megjegyezem, 10 éve hallgatom a dokiktól, hogy nem lehet babám...erről ennyit.

2009. nov. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Gratulálok!

Voltam a dokimnál, mondta hogy 1 év múlva már mehetek egy újabb + teszttel. Mondta hogy ne aggódjak, fog jönni a kistesó is. Nagyon aranyos volt, megnyugodtam.


Sok boldogságot!

2009. nov. 10. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!