Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetek 6 héttel...

Teherbe eshetek 6 héttel szülés után? PCOS-em van, hormonos segítség nélkül nincs peteérésem!

Figyelt kérdés
Szülés után 3 hétig véreztem, 1 hétig volt sárgás folyásom, majd rögtön megjött a menstruációm, ami 10 napig tartott. Ez a menzeszhossz nálam normális, mert PCOS-em (policisztás ovárium szindróma) van, ezért ovulációm se volt soha, kivéve, amikor abbahagytam a fogamzásgátló szedését, és a benne lévő hormonok rendezték a ciklusomat, de azonnal teherbe is estem. Aznap szeretkeztünk védekezés nélkül (május 31-én), amikor -elvileg- ovuláltam. Szóval a konkrét kérdésem így hangzana: lehetek-e terhes 6 héttel a szülés után, ha már volt vérzésem, de a peteérés csak hormonok segítségével következett be nálam? Amúgy csak ritkán szoptatok, naponta 2X, nincs elég tejem. :(
2009. jún. 2. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A terhesség és a szülés hatására megváltozik az ember szervezete!Lehet most segitség nélkül is spontán teherbe esel!Nincs kizárva!Jó egészséget!

2009. jún. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is sok problémám volt a rendszertelen menszesszel, volt doki aki szerint pco-m volt, DE azt sokan állították, hogy szülés után minden rendbejön. Lehet, hogy veled is ez történt!
2009. jún. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Azóta szerencsére már megjött. :)
2009. jún. 15. 15:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonló a problémám, pcos-em van/volt. Clostival estem teherbe. 6 hete szültem, bár még menzim nem volt, szoptatok. Neked hogy alakult a pcos? Rendbe jöttél?
2009. nov. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, nekem nem javult a PCOS-em. Azóta még pattanásosabb, göbösebb az arcom, zsíros, korpás a hajam és hullik, kétnaponta szőrtelenítek, a ciklusaim pedig 48-50 naposak, nincs peteérésem. Jobb is, mert így nem kell aggódnunk a fogamzásgátlás miatt, habár lassan már újra elkezdem a Dianét, mivel már nem tudok szoptatni sajnos :(
2009. nov. 11. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!