Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor nem adnak már beöntést?

Mikor nem adnak már beöntést?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy melyik az a szülési fázis, amikor már biztos nem adnak beöntést.
2009. nov. 10. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Kitolásnál már tuti nem.

De ezt így kicentizni nem lehet. Ha erőteljesen tiltakozol ellene, akkor nem fognak adni, bár nem tudom, miért idegenkedsz tőle, praktikusabb, mint a szüléssel kirámolni ami bent van.

2009. nov. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
tolófájásnál már biztos nem:)
2009. nov. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Amikor én szültem a szobatársamnak aki a második babáját várta és bent feküdt már a kórházba elindultak a fájásai és csak addig mondogatták neki hogy aludjon(este volt) nincsen itt még semmi meg ráér ez még, hogy mire kapcsoltak 4 ujjnyira ki volt tágulva, így ő már nem kapott beöntést szalattak vele a szülőszobára, háromnegyed óra múlva megszült.
2009. nov. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azt egy szóval sem írtam, hogy idegenkedek tőle...

második szülésem lesz, az elsőnél nem kaptam, amikor 3 ujjnyira voltam nyitva.

2009. nov. 10. 15:16
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Én pont ma kérdeztem a szülésznőt és azt mondta,hogy ha már 3-4 ujjnyira nyitva leszek,nem kapok.De előtte mindenképpen.
2009. nov. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én 3 ujjnyira voltam nyitva, de kérdezték, adjanak e. én mondtam, hogy köszi nem , mert mielőtt indultunk órákig a mosdóban ültem, felesleges lett volna :))
2009. nov. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem elfojt a magzatvizem és farfekvéses volt a babám, így császárom volt. A vajúdóban voltam kb. 4 órát előtte, de én nem kaptam beöntést.
2009. nov. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sürgőségi császárom volt,ezért én sem kaptam,de az idegességtől tudtam wc-ni ezért a dokim megengedte,hogy elvégezzema dolgom.
2009. nov. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én mire beértem a kórházba már 7cm-re ki voltam tágulva, már nem volt rá idő, 45 perc mulva megszületett a kisfiam. De ha bababarát kórházban szülsz akkor nem adnak, csak ha kéred.


5hetes kisfiú anyukája

2009. nov. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam, mert olyan helyen szültem, ahol természetes szülés-pártiak voltak.
2009. nov. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!