Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma már talán megszülhetek?

Ma már talán megszülhetek?

Figyelt kérdés
Korán reggel vérrel együtt távozott a nyákdugo. Azóta keményedeseim vannak és erős hányingerem. Talán most a front is a kezemre játszik. Baba ma nem is olyan aktív mint máskor szokott lenni. Tudok én azért tenni h.most már ne álljon le a folyamat??

2013. okt. 16. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
sétálgass, ha lefekszel pihenni, akkor elképzelhető, hogy leáll a folyamat
2013. okt. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam is egy front indította be a folyamatot! Hajnalban pici vérrel távozott a nyákdugó. Reggel már ötperces fájásaim voltak. Mire beértünk a kórházba, már csak 8-9 percesek lettek a kocsiban üléstől. A szülőszobán nekem is mondták, hogy sétálgassak. Ötkor megszületett a kisfiam. Sok szerencsét és jó egészséget kívánok mindkettőtöknek!
2013. okt. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A nyákdugó távozása után (reggel), hajnalban 5:13kor meglett a baba.

Délután 6tól 8-10 perces fájások, éjféltől a szülőszobán voltam.

Szerintem készülj.

2013. okt. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen fájdogalok de nagyon nem erősödik. ..baba érezhetően keveset mozog. Nekem az átlagnal több a magzatvizem szülésznőm szerint ezért nem erősödik rendesen. Lassú folyamat. ...
2013. okt. 16. 19:08
 5/7 anonim ***** válasza:
MA este legkésőbb 1-2 nap múlva baba meg lesz
2013. okt. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nálam péntek este távozott a nyákdugó és vasárnap du lett meg a baba...vasárnap hajnalban kezdődtek a 6 perces fájások...
2013. okt. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még egyben. .voltam orvosnál 2ujjnyira tágultam. ..
2013. okt. 17. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!