Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan viselkedett a szülés...

Hogyan viselkedett a szülés elötti pár napban a babátok? Sokat fészkelődött, vagy ellenkezőleg?

Figyelt kérdés
Az enyém rengeteget mocorog,fészkelődik.A dokim szerint elöbb jön, ugyhogy minden rezdülését figyelem.38+2 km
2009. nov. 11. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Jó a kérdésed erre én is kíváncsi leszek mert én mára vagyok kiírva és most elég sokat fészkelődik szegénykém.

Jó lenne ha ezt már egy jelnek vehetnénk :-)))

Könnyű szülést kívánok!!

2009. nov. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A próféta szóljon belőletek :) 38+6km

Azért érdekes egyébként hogy ennyit mocorog, mert ilyen időben alg bírtam kicsikarni belőle valami életjelet. Hátha... Már nagyon várom! Legyünk ügyesek!

2009. nov. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 1 nappal a szülés előtt majd kiugrott a pocimból, majd estére lecsillapodott. Másnap hajnalban megindultak a fájások. Délután 3-kor bújt ki a pici lányom. Szintén a 38. héten :))
2009. nov. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 4 hete szültem,akkor volt egy hidegfrontos időszak és eső,ha emlékeztek.Előtte 1-2 nappal sokat mocorgott,meg fészkelődött.Egyre jobban nyomott lent,éreztem hogy megy lefelé a kis buksija.A séta is egyre nehezebb volt, hosszabb kiruccanásnál meg a végén már fájdogált egy kicsit.AMikor már nagyon éreztem, ezeket a dolgokat,aznap megindultak a fájások késő este.21-kor enyhe fajások 15-20 percenként.Éjfélre be kellett menni a sürgősségire és már 4 centire nyitva voltam.01:30 körül mentünk szülőszobára és 3:55kor született meg a kisfiam!Remélem tudtam segíteni.

4 hetes kisfiú anyukája

2009. nov. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem még a szülőszobán vajúdás allat is mocorgott.
2009. nov. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia!Én 2 hónapja szültem a 41.hétben,és a mozgásokból nem tudtuk megjósolni mit akar.Az biztos,hogy szülés előtt 2-3 nappal már fele annyit mozgott(számoltatta velem az orvos minden nap ugyanabban az órában mennyit mozgott 1 óra leforgása alatt)de a szülésem napján szinte egész nap feszengett,feszitett,furta le magát.Én aznap reggel csináltam magamról egy csupasz pocis fényképet oldalról és a hasam tök fönt volt.Délután csináltam mégegyet,akkor meg már lecsúszott.Hatalmas külömbség volt a két fotó között.Tehát aznap mocorogta le magát.
2009. nov. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Előző vagyok..Mármint a szülésem napján csináltam a képeket..
2009. nov. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!