Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után 4 héttel...

Császármetszés után 4 héttel együtt voltam a párommal! Ebből lehet baj? Ha igen mi?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Nemhiába 6 hetet mondanak az orvosok! Ennyi idő kel míg odabenn visszarendeződnek a dolgok, még császár után is. Főleg a heg miatt! Belül akár fel is szakadhat.
2009. nov. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
fene azt a vérmes természeteteket! :D
2009. nov. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%

A 6 hét a fertözésveszély miatt van kikötve, elötte nagyobb az esélye a szülés miatt.

A hegnek már nem lehet baja, az már egy hét után se tud csak ugy felszakadni - nem kell hülyeségeket irni.

2009. nov. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
A hat hetet ki kellett volna várni, mert nagyon súlyos következményei lehetnek. De ezt majd úgyis elmondja a nőgyógyászod két hét múlva... A hat hetet nem véletlenül találták ki, azért tilos ilyenkor az aktus, mert a sebek még nem biztos, hogy beforrtak, hatalmas a fertőzésveszély, és és ez akár olyan gyulladást is okozhat (mármint ha elkapsz valamit), hogy kiveszik a méhed, és soha többé nem lehet gyereked. Nem játék ez, ne légy türelmetlen a saját érdekedben! Ne légy felelőtlen!
2009. nov. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%

Ez a 6 hét érdekes mód csak itthon előírás. Sok helyen nem is halottak róla.

Ha nem véreztél már és nem volt barnás váladék sem már pár napja, akkor semmi bajod nem lesz, mert már bezárult a méhszáj és kitisztult a méh és a fertőzésveszély sem áll fenn.

Legalábbi nekem a doki ezt mondta, tehát ha ő hazudik, én is. Azt mondta ha elmúlik a vérzés akkor még várjak néhány napot hogy biztos nem tér-e vissza, és utána, ha mindketten úgy gondoljuk, akkor lehet szexelni.

Szintén császár után 5 héttel voltunk együtt a párommal először. És még itt vagyok.

2009. nov. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

13:44! Te ne írj hülyeségeket! A seb igenis felszakadhat! Nekem a külső varratom szakadt fel 3 hét után (gátmetszéses), mert hírtelen ültem le a székre! Szerintem egy császáros seb sokkal mélyebb és nagyobb.


első voltam

2009. nov. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Csaszar után 2 vagy 3 héttel voltam együtt a párommal,én is irkáltam ide mint a hülyék,lehet e belőle valami baj.Persze engem is elküldtek a pi...a,hogy milyen hülye vagyok,de nem lett semmi bajom szerencsére.Szerintem neked sem lesz.Azért a többi frissencsászározott anyukának üzenem,ne kisérletezgessenek,várják ki a 6hetet.
2009. nov. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A 13:44-es vagyok, nekem az orvosom mondta, hogy a varratszedés után már nem szakadhat fel a seb, mert addigra már összeforr. (3 gyerekem lett császárral.)
2009. nov. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi se vártuk a 6 hetet. Ahogy elmúlt a vérzés rá kb egy hétre együtt voltunk. Jelentem jól vagyok! :)

2009. nov. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én simán szültem, 4 hét után voltunk együtt párommal, nem történt semmi, óvszerrel védekeztünk az esetleges fertőzés miatt, nekem nem fájt, jó volt, nemrég voltam a nőgyógyinál mindent rendben talált. Még itt vagyok :)


2hós kisfiú anyukája

2009. nov. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!