Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Problémamentes szülés esetén...

Problémamentes szülés esetén második gyermeket könnyebb megszülni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. okt. 18. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
semmire sincs garancia. Egyik rokonomnak a 3. szülése volt a legrosszabb, pedig nem volt semmi gond csak egyszerűemn lusta volt a baba és nem akart kijönni, Ö azt mondta ha ilyen lett volna az első akkor tuti nem lesz több gyereke. Attól hogy az elsőnél nem volt gond az még nem garancia hogy a másodiknál nem lesz komplikáció. Bárkinél lehet egy nyakra tekeredett köldökzsinor vagy hogy a kezét nem jól tartja, túl rövid a köldökzsinor és még ezer más dolog lehet ami nem függ attól hogy elötte hány probléma mentes szülése volt valakinek. pl az is gyakori hogy a 3, vagy akár 4. baba nem fordul be és császár kell.
2013. okt. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elsö lányom 4 óra alatt született, második 3 óra alatt.

nekem minden ismerösöm azt mondta, hogy a második jobban fáj, mert gyorsabb. nekem nem fájt jobban, söt örültem, is hogy 1 órával kevesebb volt.

2013. okt. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 3-ból a 2. volt a legkönnyebb, 3. a legnehezebb, de egyik sem volt könnyű.
2013. okt. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!