Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tenyleg nem engedik ma mar...

Tenyleg nem engedik ma mar sehol a 42. hetig a tulhordast? A dokim erre hivatkozik, hogy Mo-n ma mar mindenutt csak max egy hetet engednek terminus utan.

Figyelt kérdés
Higyjek neki? Vagy csak palira vesz? Legyszi, 5 even tuli eseteket ne irjatok, az a fontos, h ma mi a protokoll! (Nekem gyanus amit mond, az a helyzet, h terminus utan 4 nappal lelep es szerintem csak le akarja addig tudni a szulesemet...)
2013. okt. 19. 05:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a protokoll: a dokim a terhespatológia (a gázos esetek osztálya) osztvez főorvosa, nem engedi a kismamáit a 42. hétbe, 40+6 ra volt az indítás, a fiamnak is fel volt ázva a lábikáján a bőr. 2 naponta nézett uh-val és ctg-vl, teljesen zárt voltam, 2 üveg oxi ment le (reggel az előkészítés után elkezdett folyni a liftben a víz) semmit nem tágultam, fájásom sem volt, csak összehúzódásaim. A műtét közben mondta, hogy nem tudtam volna megszülni, mert a buksija nem a méhszájat, hanem a méh passzív szakaszát nyomta, ezért nem fájt a vajúdás. Szóval , nekem egy szép, indított, fájdalommentes szülésem volt, a császár után hamar felépültem, szebbet jobbat nem is kívánhattam volna. A legfontosabb: egészséges a fiam. Tavaly született és sokat beszélgettünk a dokimmal, és azért ő az orvosom, mert megbízom benne. Abba nem szólok bele, amihez nem értek és élet múlhat rajta. Hol szülnél? Mi pécsiek vagyunk.
2013. okt. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat! Kicsit felreertettetek, eszem agaban sincs szakmai dolgokba beleszolni, sem a gyermekem eletet, jolletet egy pillanatra is kockaztatani. Nekem is o a legfontosabb. A tulhordas sem volt vagyam soha, sot, ha rendelesre menne, mar 37-38 hetesen megszultem volna, hisz ki akar oriaspocakot cipelni es ki ne akarna (a mar kifejlodott gyermeket) mielobb a karjaban tartani?! Csak egyszeruen csalodott vagyok, h felmondott es elmegy a dokim, terminus utan 4 nappal. Sumakul kezelte a dolgot, mert nekem meg sem akarta mondani, mas pacienstol tudtam meg, es en ugy ereztem, h ez gaz, hiszen terminus utan 4 nappal meg szuksegem lehet ra, de nyilvan valoan o addigra mar mindent le akar zavarni, a penzem begyujtesevel egyutt. Szoval ez a hatso gondolat lengte most be az esemenyeket es ez volt az oka a fenti kerdesemnek. Nem is ertem, mikor akarta elmondani... 7 eve jarok hozza, mutott mehnyakrakkal, meg kulonben is, az embernek attol meg kell egy nodoki, h megszult. Na mindegy, hat a babam gondolom valahogy megszuletik 40+4-ig (ez mar csak 10 nap, nyilvan boldog vagyok, mert nagyon varom mar), a szules utan a doki lelep es tobbet a korhazban mar senki ram se bagozik majd. A 6 hetes kontrollra pedig majd valasztok egy uj dokit. Egyebkent szinten Pecs!
2013. okt. 20. 07:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!