Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Honnan tudhatom, hogy mennyi...

Honnan tudhatom, hogy mennyi időm van még hátra 37 hetes vagyok van valami konkrét jelzés iyenkor, a nyákcsap és a magzatviz elfolyás előtt?

Figyelt kérdés
Vannak már menstruációs görcsökhöz hasonló fájdalmaim de nem minden nap, szokott fájni a derekam is ezek jelenthetik azt, hogy hamarabb fogok szülni mint a kiírt időm?
2008. júl. 7. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
szia. igazából sokat nem tudok segíteni, mert én is ebben a cípőben járok cak 2 héttel előlrébb. az a baj hogy ahpgy én is sokat kérdezgettem, olvasgattam már erről, minden nő, minden terhesség más és más. sajnos én is mindig ezeket a válaszokat kapom. nekem is kb 37 hetesen kezdődtek ezek mint neked, de én úgy tudom ez nem jelenti h előbb jön a baba. Ezek az ún jósló fájások. Ha itt az idő szerintem úgyanezt fogjuk érezni csak erősebben meg rendszeresebben.
2008. júl. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Kétgyerekes anyuka vagyok ezek josló fájások.Nekem a nyákcsap távozása után beis indult a szülés,de nem mindenkinek.Tudom,hogy alig várod már a babádat,de jobb lenne ha időre jönne!Ezek a fájdalmak meg lesznek az utolsó pillanatig.Sok sikert!
2008. júl. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim azt mondta, hogy mivel elég hamar kinyílt a méhszájam 35.héten C1100-as volt, meg amikor megvizsgált, érezte, hogy nagyon lent van a baba feje, hogy nem húzom ki a 40 hetet. Valóban nem sikerült, 37. hétre született meg a lányom. De ezt szerintem doki tudja a legbiztosabban megmondani, de még ők is tévedhetnek. Nekem pl. jósló fájásaim kb. 33. héttől voltak már és még így is húztam 4 hetet! 7 hetes kislány anyukája.
2008. júl. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 32héttől gyógyit kellett szedjek,annyi keményedésem volt a 36héten elhagytam-ez csak izomlazító volt amúgy..azt hittem hipp hopp kijön.Minden alkalommal mikor wc-re megyek már vároma jelét a nyákdugónak stb és semmi.Próbáltam többször is a melegvizes fürdőt és csak nem akar kijönni,pedig már nagxon nyűgös vagyok..szval sztem ez nem ezen múlik.Ha a lepényed megérett és a bébi s úgy gondolja akkor fog kijönni.Ne siettesd idő előtt.Ha betöltöd a 37hetet akkor már nem vagy koraszülött vele,de azért bírjátok még..39hetes kismama
2008. júl. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!