Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most vasárnapra vagyok kiírva,...

Most vasárnapra vagyok kiírva, de lehet, hogy kedden beindítják a szülést, ha addig nem szülök meg. Hogyan zajlik a beindítás?

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 19:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Megrepesztik a magzatburkot. Egy kis szikével felnyúl az orvos. Nyugi, nem fáj! Olyan érzés lesz, mintha bepisiltél volna.
2013. okt. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
bocs a kérdésért, de miért indítják?
2013. okt. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Miért indítják? Én várnék vele. A fogantatás idejének meghatározása is csak vélelem alapján van, mi van, ha csak 1 hét múlva telik le valójában a 40 hét? Hova sietnek/sietsz vele?
2013. okt. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

A töritanárom 10 hónapra született amúgy.:)

Azt mondja, haja és szakálla volt.:)

Persze pihe, és kihullott hamar.

2013. okt. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
4-esnek üzenem, hogy nem egy nagy dolog, ha egy újszülöttnek haja van. :)
2013. okt. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Mert azt mondja az orvos, hogy nem jó ha túl hordom, mert árthat a babának...ezt én sem értem amúgy...
2013. okt. 24. 19:19
 7/31 anonim ***** válasza:

6: Hát ha csak ő mondja, Te meg nem osztod, akkor ne engedd.

Te jogod. a Te és a baba egészsége múlik rajta, nem időre szülünk....

Lehet, szabadságra készül és Te pénzt fizetnél neki a szülésért?...

2013. okt. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Ez a túlhordás a túlképzetthez hasonlóan hangzó fogalom nekem... "modern"...:D
2013. okt. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
1.-s vagyok. Kiírt időponttól 10 napot simán rá lehet hagyni, ha a terhességgel nem volt komolyabb gond, a ctg-k jók, lepény is jó állapotban van stb.. Nekem az 1. terhességemnél 40+2-re indított, de csak azért , mert ő csak aznap volt ügyeletes a kórházban. Minden 40 hetes kismamáját behívta arra a napra, mindegyiknél burkot repesztett. Azt nem írtam, hogy a repesztés után mit kell átélni, és nem is akarlak ijesztgetni, de a 2. terhességemnél megbeszéltem előre az orvossal, hogy csak akkor fogok hozzá járni, ha előtte ezt lebeszéljük, hogy indítás csak indokolt esetben jöhet szóba.
2013. okt. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
uhhhh, igen ettől félek én is, h indítás után mit fogok érezni, bár vki azt mondta nekem, h ő jobban örül annak h beindították, igaz neki elfolyt a vize csak fájások nem jöttek...valahol örülnék is neki, ha minél hamarabb meglenne, de azt se bánnám, ha még maradn
2013. okt. 24. 19:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!