Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros anyukák. Meddig...

Császáros anyukák. Meddig volt vérzésetek és mikor jött meg utána rendesen?

Figyelt kérdés
Nem szoptatok, de fejem a tejet a kicsinek hasonló cipőben járó kismamák, nálatok hogy volt?
2009. nov. 12. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Császár után kb,. 2 hétig véreztem. Aztán 3 hónap múlva jött meg a mesim, de nagyon durva volt. Amint elkezdtem lefejni a tejet, egyre kevesebb lett, rendesen csak 2 hónapig kapott anyatejet, aztán pótolni kellett. A 3. hónaptól már tápszeres lett. A ciklusom is 23-24 napos lett, pedig előtte 28 napra szokott megjönni. Most 1 éve a kicsim, most kezd újra a 28 napra beállni.
2009. nov. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!Én kb. 4 hétig véreztem.Felesben etettem a lányom a kezdetektől(fele tej,fele tápszer),igaz nem fejtem,hanem szopizott.Most 5 hónapos 3 hetes,és most jött meg igazából(a múlt hónapban volt egy nap pici barnázás).De egyáltalán nem durva!Nem fájt semmim,pedig szülés előtt jóformán cataflamon éltem ilyenkor!

További szép napot!

2009. nov. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

6 hete szültem, 2,5 hétig véreztem, aztán pár napig semmi, majd megint egy kicsi...de már 1 hete semmi. Én is csak fejem a tejet különben nem eszik rendesen.

De a menzim még nem jött meg.

2009. nov. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat
2009. nov. 13. 11:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én császár után 3 napig véreztem, utána 1 hétig még barnáztam. Aztán hónapokig semmi. Kisfiam 10,5 hónapos volt amikor először megjött, azóta rendszeresen, fájdalommentesen menstruálok.

2009. nov. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 5 hétig véreztem.Már most hagytam abba a szoptatást, de még nem jött meg a lányom 4,5 hós.
2009. nov. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 3 hétig véreztem és 18 hónapos volt a fiam, mikor először megjött, mondjuk ez szoptatásfüggő.Én 3 évig szoptattam.
2009. nov. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 hete szültem császárral, két napja nem használok már betétet. Fejem a tejcsit én is, de egyre kevesebb van. Szinte már csak tápszert kap.
2009. nov. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!