Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális az ilyen? Az ott...

Normális az ilyen? Az ott emberi pelenka?

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 14. 00:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

:DDDDD

ilyet én is láttam, mikor megjött a havija a kutyának, akkor ráraktak egy emberi pelenkát, mert benn lakott a lakásban, és nem akarták, hogy véres legyen minden.:D mondjuk érthető, bár akkor előbb rakom ki a kutyát az udvarra addig.:D

2013. júl. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
A házikedvenc sokaknál gyerekpótló, és sajnos megkeserítik a háziállat életét azzal, hogy embergyerekként is bánnak vele.
2013. júl. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
2. vagyok, én úgy tudom, a kutyának nincs "havija", a szukák akkor véreznek, amikor tüzelnek, nade nem minden hónapban...
2013. júl. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Most jutott eszembe nekem is, hogy mintha valahol az lett volna, hogy a kutyák félévente szoktak csak.
2013. júl. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy beütése van a gazdinak, de védelmére annyit elmondhatok, hogy ha nincs kert, ahová kirakja és tüzel a kutya, akkor mindenki bugyit szokott ráadni, hogy ne vérezze össze a lakást. Igen ám, de az eb térül-fordul, ötpercenként letépi magáról, ogy odaférjen nyalogatni (bocs, ha gusztustalan vagyok, de ez tényleg így van) szóval nem kizárt, hogy csak azért adta rá a pelenkát, hogy felfogja a vért, a babaruhát meg azért, hogy ne tudja a pelenkát letépni.
2013. júl. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát ne haragudjatok de valahogy az egész kép nekem nem azt sugallja hogy tüzelés miatt. A hátára van fektetve a kis ágyikójában mint valami baba. Tüzelő bugyit már láttam én is, de nem egy babáknak való rugdalózóban, pelenkában, hátára fektetett kutyát!
2013. júl. 14. 01:24
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy csak a kép kedvéért van hátrafektetve.
2013. júl. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is öltöztettem már be a cicámat a kép kedvéért :D

Nem különösebben zavarta... :)

2013. júl. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha tudni akarod, hogy miért készült ez a kép, kérdezd meg. lehet, hogy egy poén-fotó, de lehet, hogy tényleg kicsit stikkes a gazdája... egy fotóból kiindulva ne ítélkezzünk.
2013. júl. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egek... ez a kép, csóri kutya. Sajnos tényleg sokan úgy vesznek magukhoz kutyát-macskát, hogy az gyerekpótló. Sokak nem így szereznek be állatot de mégis átesnek a ló túlsó oldalára.

Oké, mi is szoktunk hülyülni a kutyával de azért nem így.

Szerintem nem is az a baj, hogy így öltöztetik a kutyákat (bár az ilyen fifikés tütü meg egyebek már tényleg sok), hanem a bánásmód. 24 órában öngyöm-böngyöm, a mami kedvence, akinek mindent lehet persze, és ha rátámadsz az utcán egy másik kutyára, én akkor is csak simogatlak és mosolygok. ^^ Na ez itt a probléma.

Ha már annyira gyerekként kezeli valaki a kutyáját, az miért nem jut el az agyáig, hogy a gyerekemet sem simogatom ha épp tépi egy másik gyerek haját, nem?? o.O

2013. júl. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!